Folandrol a Inofolic - skúsenosti

nika11103
14. jún 2021

Dobrý deň, áno viem, je tu milión diskusii k tejto téme , neukamenujte má prosím . Takmer všetky som si prešla, len je väčšina starších. Môžete sa prosím podeliť so mnou o skúsenosti ? Najmä pri diagnóze PCO a u muža nízka pohyblivosť a nízky počet spermií … či Vám tieto dve liečiva pomohli … v car mi poskytli jedine riešenie a to umelé oplodnenie - pritom ja som v poriadku okrem pco a teda muž má zlý spermiogram .. 20 percent pohyblivosť a 8 miliónov spermií … krásne ďakujem a želám ešte pekný vecer.

e1i
14. jún 2021

@nika11103 folandrol este zhoršil spermiogram, inofolic mozno pomohol k poctu vajicok po stimulácii. Tiez mam PCO a teratozoospermiu ma muz a isli sme do ivf, aj iui by bolo zbytočné a prirodzene by bolo nadlho. Ivf vyšlo.

zuzkaa1991
14. jún 2021

@nika11103 ja som zevraj mala pco po.potratre pri druhom lekárovi všetko zrazu zmizlo....a ano.pri druhom tehu úspešnom sme brali s muzom folandrol.ja inofolic ale.ja mam.pocit ze obe tehu sa nam podarilo ked som vypustila.z hlavy ze sa snažíme a mali sme sex kazdy druhy den s tym ze p0 sexe som sa nepostavila a rovno. Som zaspala ;) az v noci som isla na wc ;) ked som sa prebrala

kristina0103
17. jún 2021

my sme to s mužom užívali rok. Nerobila som nejaké kontrolné testy pred a po. Ale otehotnela som keď som sa na všetko vykašlala. Mňa to nepresvedčilo, ale tak určite neuškodí. Nebanujem, že sme do toho investovali. Ale pri druhom budem brať bežné vitamíny tak ako teraz: kyselina listova, zinok, D, E atd atd

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre