Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
7. nov 2009

tatrankaaaaaaaa, ja byt na tvojom mieste, uz davno testujem 🙂 obdivujem tvoje nervy 😀 si 13.DPO a vysledok uz je jasny, nemas co stratit 😵

tatranka111
7. nov 2009

shaarka dnes som dokonca 14DPO podla fertility....dnes ma aj napadlo testovat, ale rano som musela utekat na wc a teraz to už nemá zmysel, zajtra to necham tak a asi až v pondelok alebo v utorok testnem ak do vtedy nedostanem mrchu

tatranka111
7. nov 2009

chcem pockat aj preto, lebo ja vždy na štvrtý den po duphastone dostanem a dnes je iba druhý den bez

shaarka
7. nov 2009

tatroska, pocuj 😀 keby si si test urobila aj teraz, tak by sa vysledok ukazal, neboj 😵
ok, ale tak uz nebudem nutit 😀
joooooooooooooooooj!!!

tatranka111
7. nov 2009

shaarka jooooooj neroooob 😀 😀 😀 ved ja mam neskutočne nervy či to vyšlo alebo nie podla mna ešte učinkuje duphaston preto som ešte nedostala

shaarka
7. nov 2009

tak ved jasne, ze progesteron z duphastonu este neklesol asi, ale co ked progesteron (tvoj) neklesne vobec? haaaaaa? 😀

no co, mas // ???

titulienka
8. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f

tak ovu asi naozaj bola 😉 uz len cakat ci sme to stihli 😅

ifulka
8. nov 2009

Dobré ránko...
Titu, gratuluju k ovulceeee 😵 Budu moc držet palce, ať nezůstane jen u ní 😉

Tatranka, už nás nenapínej a napiš konečně, že jsi našla ty // 😀 😀 😀

Já jsem dneska zase pozitivní, juchuchuuuu 😎 Jenom ten teploměr je asi fakt zaseklej. Je to vůbec normální, abych měla 7 dní stejnou teplotu? Nemělo by to jít ještě trochu nahoru? Panikaaaaaa 😉 😀

sarafortuna
8. nov 2009

ahojte, vy máte samééé pozitívne správy 😉 😉 😉 a ja takýto smiešny a nudný graf - tento mesiac nič...absolutne nič.... 😢 😢 😖
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
Mám pocit, že sa niečo vo vaječníku chystalo, no dosť som práve v tom týždni stresovala... a možno si to len namýšlam
Už chcem krámy... nech mám novú nadej... ☹ ☹ ☹

som zvedavá ako dopadne Tatranka 😉 😉 😉

Hiva, mi tu asi fakt uviazneme jak veľryby na plytčine... ešte aj Jancos nas predbehne !!! 😀 😀 😀 😀
ale neboj Hiva, ja mám ciťák že najprv ty a potom budem narade Ja.../takže čakám na teba 😎/

katkaajurko
8. nov 2009

ja sa pridavam k velrybam... u nas to tak skoro nebude...muzovi treba najst zapal,preliecit...antibiotika robia tiez svoje...moja ovu/neovu... juuuj vidim to na dlho , ale kaslem na to-zajednavame lyzovacku.tak to aj tak nechcem byt tehula do vtedyy 😀 tak som sa rozhodla 🙂

takze ja tu budem este dllllllllllho

sarafortuna
8. nov 2009

katka, čím viac nás tu "ostane" tým lepšie...nových dajako nepribúda...nieže by som to zase niekomu priala...

Len je škoda, že v práci to vyzerá asi na 60%, že mi zmluvu už nepredlžia... moja šefka, si "umelo" vytvorila Nove pracovné miesto, ktoré ani nemá miesto v oficiálnej organ. štruktúre... a toto ma žerie niekde v podvedomí....Hoci nárok na podporu by som mala... a zase kto mi dá záruku že to vyjde cca do marca?
ach jaj, ☹ ☹ no hádam len dajako bude... hlavne nech sme všetci zdraví a nemáme horšie diagnózy..., nie?

Keby aspoň každý mesiac pribudla aspoň jedna tehula....!!! zatial to funguje, ten maraton začala myslím že Shaarka 😉

katkaajurko
8. nov 2009

no mas pravdu-vsetko je ako ma byt...

ved uvidis ako sa to spracou vyvrbi-teraz je to ozaj tazke skoro vsade 😒 ale presne-hlavne ze nemame horsie choroby ... 😔 naozaj....

moj muz vymyslel uz aj plan na leto - splnili by sme si velky cestovatelsky sen-ale to nesmiem byt tehula..cize teraz uz som aj v pomykove-co by som viac chcela..takze do leta to nechavam na nahodu a uvidime co vide - je to osud...

tatranka111
8. nov 2009

ahojte baby tak som to nevydržala do utorka a testovala som dnes, takže som 15DPO a test s citlivostou 25 z ranneho moču negativný, je mi troška smutno, lebo už velmi túžim po dietatku a bojím sa kedy zase budem mat dalšiu ovulku
a ešte dnešný graf

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

shaarka
8. nov 2009

tatranka, skodaaaaaaaaaaa 😔
ale mne sa zda, ze si len 14.DPO... i ked teplotka sa drzi, LF je pekne dlha.......
aky si mala test? este je sanca 😵

ifulka
8. nov 2009

Tatranka, to je mi líto...Ale pořád doufám, že není u Tebe všechno ztracené... Naděje ještě žije 😉 Drž se!

tatranka111
8. nov 2009

shaarka 15DPO som napísala preto, lebo mi tak ukazuje fertility len ten graf tu nemožem dat lebo mi neukazuje aktualne udaje. Test sa volal Axamon alebo tak nejako taký som mala prvý krát

ifulka ved ja sa držím, ale takéto negatívne testy ma vždy troška rozosmutnia, ale to prejde a zase bude dobre nezostáva mi nič iné len skušat a skúšat a skúšat len prosíííím prosíííím nech mám ovulku

tatranka111
8. nov 2009

shaarka bola som pozriet volá sa Axiom nie axamon

sarafortuna
8. nov 2009

jooooj, toto si pozrite na zrelaxovanie a prežitie umeleckého zážitku:

http://www.fark.com/cgi/vidplayer.pl?IDLink=457...

karol84
8. nov 2009

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenosti se špatnou funkcí nadledvinek a s inzulínovou rezistencí ve spojitosti s PCO?
Díky.

govinda
8. nov 2009

čaute kočky 🙂 .
Dnes doberám posledný deň Clostil a je mi z neho vždy v podvečer nejako blbo od žalúdka a bolí ma hlava. Snáď to bude mať nejaký efekt a aspoň ovulka bude, teda dúfam.
A vy sa ako máte?

shaarka
8. nov 2009

karol, matne sa mi mari, ze to spojitost medzi sebou ma, ale myslim, ze ziadna z nas, co tu teraz pispievame do temy PCO s tym osobnu skusenost nema 😒 mozno viac napisu kocky 🙂

govi, taketo vedlajsie ucinky? no teda... 😀 daj si pohar vinka 😉

govinda
8. nov 2009

shari, no veru. Ale na vínko vôbec nemám chuť a vlastne na nič, už len čakám, kedy to prejde a bude lepšie. Chvalabohu je to na tento cyklus posledná tableta a hádam aj s nejakým efektom 😀 . Ale teraz, čo beriem Clostil, tak mám vyššiu BT ako bežne. Je to normálne? Inak, môže to, že beriem Clostil nejako ovplyvniť ovu test, keby som sa ho rozhodla použiť?

shaarka
8. nov 2009

ja som z clostilu nemala, pokial viem, vedlajsie ucinky, ale citala som, ze vraj teplotu trosku zvysuje (neviem preco). ale mne ani tu teplotu nezvysoval.
no a ovu testy nema ako ovplyvnit 😉

govinda
8. nov 2009

Shari, a ty si brala Clostil 2x1 alebo 1x1? Keď som pred dvoma rokmi brala 1x1, nič mi nebolo ale teraz beriem 2x1 a fakt mi je nejako blbo. Ale zajtra už nie ... 😀

shaarka
8. nov 2009

gov, brala som aj jeden denne aj dva denne 🙂
hlavne nech pride ovu 🙂

ifulka
9. nov 2009

Dobré ránko, kočky 😎
Jsem si včera stěžovala, že mám pořád stejnou teplotu, tak dneska je nižší ☹ Doufám, že to neznamená nic zlýho...
http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka

ifulka
9. nov 2009

Jinak ve středu jdu k drrrrr 😀 Tak doufám, že uvidí dutinku... Moooc doufám...
Normálně, včera jsem si koupila Kinder vajíčko, jsou tam, teď hračky postavičky z Ice Age 3. A já jsem tam měla těhotnou vačiciiiii 😀 To je znamení. 😀 😀 😀

katkaajurko
9. nov 2009

iful to ani nie je pokles 🙂

tak ja cakam co bude..zatial to nevyzera ze by sa to blizilo...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

hiva
autor
9. nov 2009

ahojte....tak ja uz len cakam na mrchu aby sme mohli zacat odznova 😉 ....katka, sara a jancos, nebojte, aj my to dotiahneme do uspesneho konca 😉

hiva
autor
9. nov 2009

dlho som sa nenacakala.....po predchadzajucom prispevku som isla na WCko a ejhla....mrcha je uz tu 😀 😀 😀 ....takze huraaaa novym zaciatkom 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/226b42
katka...s tou lyzovackou sme na tom podobne.....smutne si pamatam, ze uz minuly rok sme spravili viacmenej kompromis....chceli sme ist na lyzovacku do Francuzska, ale nechcela som to zajednavat predom, lebo som sa bala, ze co ak budem tehu....samozrejme nic sa nezadarilo a ziadne Francuzsko uz nebolo volne takto na poslednu chvilu.... tak sme sa len po poslednej mrche v januari nasrali a na posledny chvilu isli lyzovat na tyzden do Rakuska....tento rok to tiez vidim tak nejak podobne....stale dufam, ze sa zadari 😅