Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

anaxamon
23. jún 2009

joj pozeram ze sme tu take skoro rovnake vahove kategorie 😀 😀 😀 😀

k cviceniu sa vratim, ja si obcas doma zacvicim a strasne ma bavi plavat ale nejako sa tam neviem dokopat ist 🙄

kaciatko81
23. jún 2009

studujem tu dietu-prilezitostne sa moze balk. syr, cottage, parmezan, kefit 😉

jancos
23. jún 2009

kaci, to asi len v tom udrziavacom levli, ked napr nepotrebujes chudnut.
hiva, vsak aj ty si super, pojde to dalej, len si daj viac cvicenia. mne osobne to velmi pomaha.

jancos
23. jún 2009

ked som pocuvala na nete tu doktorku, co napisala tu knihu, mala take teleseminare, a ludia sa jej pytali, ci mozu to alebo ono, vravela, ze kazdy sme iny, ze vseobecne sa to tazko da povedat. ze treba vsetko vysadit, ist podla diety a potom si nieco pridat a sledovat, aky to ma vplyv na telo. mne to znie rozumne.

kaciatko81
23. jún 2009

jancos, ak spravne rozumiem tak su tam jedla rozdelene do troch kategorii, ktore su super, ktore mozes prilezitostne a ktore by si vobec nemala... a toto bolo v tej druhej....
spytam sa ta, nemala si problem s nedostatkom energie, ked si uplne vynechala chlieb, cestoviny, ryzu, zemiaky..?

hiva
autor
23. jún 2009

ja som dobra v hladanie vyhovoriek....preco nie PCO dieta, preco sa neda cvicit viac a pod. 😀 😀 😀 ...ale tesim, ze ked sa zlepsi pocasie, zacnem zastejsie plavat....to ja milujem a to je jediny sport, ktory dokazem robit do nekonecna 😉 😉 😉 ...len nech sa to pocasie vylepsi a oteplia sa jazera v Blave 😉 😉 😉

pocujte baby, inak ako to je, keby sa nam (daj boh) podarilo otehotniet.....je potom automaticky rizikove tehotenstvo alebo nie?

kaciatko81
23. jún 2009

jancos, asi to bude naozaj pre ten udrziavaci... 😅 sorry
ale stejne myslim, ze pokial clovek aj obcas s tymto zhresi, nemalo by mu to uskodit...
hiva, tak vyhovorky posli na dovcu a podme 😀
s tym rizikovym, asi ano 😔 asi nie, ze ostat hned doma, ale asi ta viac sleduju

jancos
23. jún 2009

kaci, neviem ti povedat to s tou energiou, ja som inak dost lenoch, ale da sa povedat, ze nevidim rozdiel ci som bola na diete alebo nie. ked som sa davno napchala karbohydratmi, tiez mi to na energii nepridalo. teraz je to v norme myslim a to este aj dost vela cvicim. sem tam sa telo ozve a vvtedy si asi budem davat vascie davky.
hiva, nie je tehotenstvo rizikove, aj ked je trochu vyssia sanca potratu, napr moj doktor to vobec neriesil, vravel, ze mam vymenit disketu v pocitaci, ze uz je teraz vsetko ok. ale na nete pisu, ze v 1.trimestri je to riziko vacsie.

shaarka
23. jún 2009

hiva 😀
to by aj mna zaujimalo. ze ked uz konecne budem mat tu prvu ovulku a podari sa nam pocat, ze ci si potom spokojne mozem vylozit nohy na domaci stol a oddychovat.

a ako to je? mozte poprosit gyn., aby ma dala na PN?

jancos
23. jún 2009

inak aj preto si myslim, ze neporiesia vsetko len tabletky, ze otehotniet a hotovo. je asi lepsie, ak sa na tehoternsvo telo pripravi, napr schudne a potom je vacsia sanca, ze vsetko bude ok. ale mozno to je len v mojej hlave, neviem.

jancos
23. jún 2009

shaarka, urcite mozes, nemal by mat s ty m problem, ak je normalny.

hiva
autor
23. jún 2009

ja by som praveze nerada zostala na rizikovom....i ked na jednej strane mam roboty uz plne zuby a najradsej by som zostala doma....ale na druhej strane vyplata je lepsia ako nemocenske 😉 😉 😉 ....takze by som bola nerada nutena byt doma na rizikovom.....radsej by som sefa presvedcila, aby som mohla robit z domu 😅 😅 😅

kaciatko81
23. jún 2009

jancos, pytam sa preto, ze u mna je nedostatok energie velmi vazny problem... preto aj zatial sice dietujem, ale nie presne podla tej knizky... nejako si to prisposobujem podla knizky a podla toho, co mi vysvetloval kamarat o stravovani a vyzive

jancos
23. jún 2009

kaci, musis skusat, malo energie moze byt napr aj pri IR, ktora sa zhorsuje pri jedeni karbo. ale to nemusi byt tvoj pripad, tak skusaj a daj vediet, ci nieco pomohlo.

jancos
23. jún 2009

a sz ti vysetrili, kaci?

hiva
autor
23. jún 2009

jaaaj babule....strsne tieto rozhovory o diete....jancos, pomaly ale isto ma presviedcas.....mozno skusim principy PCO zahrnut do delenej stravy.....v rastlinnom (chlebovom dni) iba ovocie a zeleninu....no a v zivocisnom rybky, masko a zeleninku 🙂 🙂 🙂

kaciatko81
23. jún 2009

jancos, ano sz by mala byt ok (mame to v rodine, ale ja som zatial vysledky mala ok)... ir mam na hranici... poslala som ti ip...

jancos
23. jún 2009

🙂 najpr musis sama seba presvedcit, hiva. co sa mne osvedcilo je menit trochu strategiu, hlavne v cviceni po mesiaci stale nieco nove, ale aj v jedle. najprv easydiet, potom pco dieta, potom pco dieta podla planu v knihe, potom pco dieta ale recepty, ktore mi vyhovuju, tak mozno aj tebe by pomohlo nieco zmenit. telo treba oklamat, ked sa nudi, nieco nove vymysliet.

jancos
23. jún 2009

ja sa lucim, moj chrobak uz vstal, tak nastupujem do prace🙂 drzte sa

hiva
autor
23. jún 2009

aj ty sa drz jancos....kiez by bolo vsetko take jednoduche.....tazko nieco nove vymysliet ked vacsina tvojho dna je stereotyp ☹ ☹ ☹

kaciatko81
23. jún 2009

hiva, vzdy sa da 😉

anaxamon
23. jún 2009

aj ja som toho nazoru ze vzdy sa dam len treba chciet...najhorsia je ta lenivost.. 😠

hiva
autor
23. jún 2009

netvrdim ze nie, len nie vzdy je to lahke 😉

hiva
autor
23. jún 2009

a ako som uz spominala, ja som expert na vyhovorky 😀 😀 😀

kaciatko81
23. jún 2009

nic nie je lahke 🙂 ale vzdy je to o tom, ako sa k tomu postavis 😉

hiva
autor
23. jún 2009

moj postoj poznate.....makkys a posero...takze ziadna PCO dieta sa zatial nekona 😀 😀 😀

shaarka
23. jún 2009

sranda je, ze na konovi sa bez interpunkcie pise
diéta
aj
dieťa
ROVNAKO 😀 😀 😀 co ked to nieco znamena?

dieta = dieta? 😀 😀 😀

hiva
autor
23. jún 2009

shaarka....dobry postreh 😀 😀 😀 ...mozno na tom nieco bude a bude aj PCO dieťa 😀 😀 😀

anaxamon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shaarka
25. jún 2009

vidim, ze PCO nas velmi netrapi, ze? 😀 😀 😀