Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katka.gzd
22. mar 2011

@amarena drz sa, myslime na teba...

leeena_4
22. mar 2011

ahoj holky
@amarena držím palce, ať to dopadne dobře! Myslím na tebe, hlavně už vědět, co a jak, viď.

mili78
22. mar 2011

@amarena ....myslim na teba a drzim moc palce

hiva
autor
22. mar 2011

@amarena ...ami, drz sa ☹.... no nevyzera to dobre, ale tak neboj... nic nie je este definitivne 😉 🙂

u mna inzulinova rezistencia vylucena 😵 ...a zda sa ze aj stitka sa uz upravuje....mrcha bola podstatne ina ako inokedy....celkovo slabsia a aj kratsia 🙂.... kazdopadne cyklus sa pekne skracuje... teraz to bolo uz len 31 dni 😵

mili78
22. mar 2011

@hiva ... Hivus blahozelam 😀 my dve buchty parené a cukor mame v poriadku 😀 to je supiš

hiva
autor
22. mar 2011

@mili78 no normalne som zostala v soku .-)... som to fakt necakala.... moja obezita, cukrovka u vsetkych starych rodicov a aj u otca.... no proste som tomu fajn nejak neverila 🙂... ale tak mam to cierne na bielom 🙂 ... a nakoniec som ani z akonzultaciu nic neplatila, takze to bolo len tych 10 Eur 😀 😀 😀

mili78
22. mar 2011

@hiva ...ani ja som nic viac neplatila, to len na recepcii ma vystrasila...velmi bola zlata ta mlada lekarka 😅

hiva
autor
22. mar 2011

@mili78 bola zlata ta lekarka... i ked teda ja som s nou moc nekecala....proste mi povedala, ze je vsetko v poriadku, napisala spravu a isla som domov 😀... som sa nijak extra nevykecavala 😀 ... a doma som to hned pekne oslavila/zajedla cokoladou 😀 😀 😀

@amarena... ami... uz mas nieco nove?... stale na teba myslim 😒

chlpacik
22. mar 2011

awojte
@mili78 že buchty parene 😀 , nebud šiši. Inak paradoxne aj z mojej otcovej strany mal kazdy zvyseny cukor,dedo mal cukrovku, ale ja ju chvalabohu este nemam, aj ked doky povedal, ze by som si mala davat pozor, kedze ja musim DOSLOVA ZRAT SLADKE KAZDY DEN 😅
...tak a včera sme boli u androloga, ako moj hucal, ze jeho nebude nikto vysetrovat, tak jasne ze ho vysetril, hoci sme sli len po recept 😀 , ale zvladol to, len ked doky povedal, ze o mesiac a pol ma ist na vysetrenie cez moc.ruru, ze to bude stipat ako cert, tak hned som videla tu reakciu na nom 😅 , ale pojde, lebo bude musiet 😀

@hiva no keby si tu stitku riesila skor, ajeeejeee uz si mohla byt uplne inde, pekne sa to upravuje 😵

amarena
22. mar 2011

tak hgc stale stupa, dnes 3691. Neviem co sa bude diat dalej, musim hovorit s dr, lebo vysledok mi volala len sestricka a ta mi k tomu nevedela nic povedat.

katka.gzd
22. mar 2011

@amarena kks toto su nervy...to je ten doktor slepy alebo ma tak stary pristroj ked furt nic nevidi??? takto ta chudatko stale natahuju..... sak som na ihlach aj za teba....

amarena
22. mar 2011

@katka.gzd, ahoj, no nie je slepy a nema ani stary pristroj, bohuzial. Ja sa skor bojim toho ci nepojde o mimomaternicove.

katka.gzd
22. mar 2011

@amarena ale keby slo tak by to tiez na tom sone videl....alebo sa mylim???

mili78
22. mar 2011

@hiva ... Hivus ty si teda cislo, ze pekne si to oslavila cokoladou 😀

@chlpacik ... Chlpi no chudacik ten tvoj chlap 😅 takto ho tríznit 😅

@amarena .... Ami nebooooj, urcite to vsetko dobre dopadne

amarena
22. mar 2011

@katka.gzd, hned na zaciatku tehu by to nevidel. To mimo je najhorsie v tom, ze dlho sa tvari ako normalne tehu. Vcera mi robil utzv a nevidel to ani vo vnutri ani vonku. V kazdom pripade sa mu to nepacilo. 😢

leeena_4
22. mar 2011

@hiva jé, krása 31 dní o tom si můžu nechat zdát a rezistence taky supeer 🙂
@amarena Tý vogo, takové THC a nic není vidět? ach jo. No raději bych se vnutila na utz, aby tě ještě jednou prohlédl. Kolikátý tt bys měla být? Držím moc palečky, ať to není mimoděložní 😉

amarena
22. mar 2011

@chlpacik, neboj, pekne pomalicky to v sebe spracuje a pojde pekne na vsetky vysetrenia. 😵

amarena
22. mar 2011

@leeena_4, ved to je prave to, hcg je dost vysoke nato, aby tam bolo nieco vidiet...Ked to ratam od ovu, tak dnes som 5tt.

katka.gzd
22. mar 2011

@amarena no ja to stale vidim tak, ze stejne my PCOckarky niesme tabulkove, to tu citam stale...to ze HCG stupa beriem ako dobre znamenie a ked ti nakoniec konecne potvrdia ze si tehotna a ze je vsetko v poriadku tak ta budeme este dlheee mesiace davat vsade za priklad, ze "aha, amarena uz bola ako daleko a doki nic nevidel a aj tak bolo vsetko v poriadku, tak nestresuj.. " 😉 veeelmi si zelam aby to tak bolo...

leeena_4
22. mar 2011

@amarena nevím, to zas není tolik 5tt. Já mám známou, která měla mimoděložní a ta zase měla HCg někdy 6tt mnohem míň, než ty. Každopádně tě to všechno pěkně napíná. Posílám sílu a energii a přeju, ať to má dobrý konec 😵

amarena
22. mar 2011

@katka.gzd, dakujem, ale vies, my pcockarky sice nie sme tabulkove, ale to tehu tabulkove je.

amarena
22. mar 2011

@leeena_4, je to poriadne psycho, neprajem to nikomu. Ja mam pocit, ze dnes sa to este neuzavrie a este sa to bude chvilu natahovat. 😖

leeena_4
22. mar 2011

@amarena já ti věřím, že to musí být strašné. A jdeš k doktorovi dneska?

amarena
22. mar 2011

@leeena_4, este neviem. Musim s nim najskor telefonovat. Sestricke hovoril, ze mi zavola, tak ja chodim s telefonom aj na wc.

leeena_4
22. mar 2011

@amarena jéžiš, to je nejhorší čekat až někdo zavolá. Je mi líto, že máš takové trápení, ale snad se brzy vyřeší 😉

hiva
autor
22. mar 2011

@amarena ... ami... .neboj....nakoniec sa vsetko mozno vysvetli a bude to dobre 😉.... mozno mas len nejaky netypicku myternicu a babtko je niekde dobre zasite, za ho ani vidiet nie je 😉... neviem, ci pri mimomaternicovom moze byt az tak vyseko HCG... neviem.... kazdopadne drzim palce, nech sa to co najskor a co najlepsie vyriesi 😉 🙂

@chlpacik ...no vies chlpy... keby bolo keby ... co uz.... clovek sa uci na svojich chybach.... riesit stitku skor, uz by som mala 7 mesacne babatko 😒

ale tak verim, ze teraz uz bude vsetko len a len dobre a po dovolenke budem uz tehula 😵 😀 😀 😀

leeena_4
22. mar 2011

@hiva nebo třeba taky neměla 😉 Oni věci mají svůj smysl a určitě i důvod proč jsou tak, jak jsou 😉

leeena_4
22. mar 2011

já mám naštěstí štítku i prolaktin v pořádku. Ještě přemýšlím, jestli zajít na test na tu rezistenci, ale před 3 lety jsem byla a bylo to v pořádku, tak snad to bude ok. Já mám zase hladiny všech hormonů šíleně nízké :-/. Je neuvěřitelné, kolik druhů problémů se při snaze o dítě může objevit

hiva
autor
22. mar 2011

@leeena_4 ...no ved prave... u nas bol ten dovod stitka.....takze som presvedcena o tom, ze mat lieky, nestalo by sa to 😉 .... ale sak je to jedno...clovek s tym uz nic nespravi ☹

leeena_4
22. mar 2011

@hiva já stejně věřím, že věci, co se nám dějí mají nějaký smysl 😉 Nemá smysli brečet nad rozlitým mlékem, určitě bych si být tebou nic nevyčítala 😉