Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

pralinka25
8. jún 2009

noe 😀

kaciatko81
8. jún 2009

ahojte 😀
tak, ja som viac-menej blond, kadernicke chodim (je to kamaratka a raz za cas to treba strihnut), gelove nechty mam... a tst stale nereaguje...
niekde som citala, ze by mal na tst fungovat kotvicnik zemny... ale neviem

pralinka25
8. jún 2009

kaci ale to je len par veci. Na znizenie testosteronu treba dodrzat asi vsetko co uviedla shaarka 😉 😀 😀 😀 😀
hehe

shaarka
8. jún 2009

kaci, aj vynimky potvrdzuju pravidlo 😀

kaciatko81
8. jún 2009

😀 😀 😀
asi sa skor priklonim k tej pralinkinej teorii... ale to nehroziiiii 😝

shaarka
8. jún 2009

vdaka bohu 😀

shaarka
8. jún 2009

halo? ste tu niekto? 🙄

pralinka25
9. jún 2009

😲 odvcera tu este nikto nebol??????? Fuha vy teda ale pilne pracujete

baba2288
9. jún 2009

co sa to tu dneska deje... 🙄
mozno PCO zmizlo. alebo este lepsie. nikdy ani nebolo.bola to len fikcia. 😵

pralinka25
9. jún 2009

caf baba 🙂

zeby fikcia???? to by bolo super. hehe sme si to z nudy vymysleli.

takze pa idem rodit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alebo este vsetky isli na burzu predavat perlove nahrdelniky

baba2288
9. jún 2009

ja som rodila dopoludnia.preto som sa sem zapla az teraz. 😀

pralinka25
9. jún 2009

faaaaakt a kolko deti???????

baba2288
9. jún 2009

trojicky.ale uz cakam dalsie.
😀
a Ty kolko cakas?

baba2288
9. jún 2009

prali,budem musiet koncit.pekny dnicek.
mozno do zajtra to PCO vazne zmizne!
papa!

pralinka25
9. jún 2009

no ja na kazdu perlicku jedno dieta. Len neviem ci ich porodim naraz alebo postupne 😀

pralinka25
9. jún 2009

pa baba

shaarka
9. jún 2009

no ja uz som tu. bola som na urade pytat peniaze, ze ked budem mat s PCO plno deti, ze ci mi nieco prispeju. lebo sama to s tolkymi nezvladnem

pralinka25
9. jún 2009

a dali ti????????

shaarka
9. jún 2009

jasne, povedali, ze zalozia speci ucet pre zeny s PCO, lebo je jasne, ze od nas PCOciek sa ocakava, ze dame do poriadku slovensku porodnost!
hola hej.
😀

pralinka25
9. jún 2009

supeeeer. Este ze si to vybavila. A kolko ze prispeju??????

shaarka
9. jún 2009

prali, kazdemu podla zasluh. 😉
jaaaaaaaaaaaj 😀

co porabas? ja som uz doma a zurim, ze mi MM zobral cigy.
hlavne ze som mu naordinovala vitaminy a 100x povedala, nech cez den nefaci, nech si cigy do prace nenosi. co ma pred ocami, ked si ich rano dava do tasky? tak to by som fekt chcela vediet. "haha, nevsimla si" alebo "haha, obabral som ju" alebo "mam na haku" alebo?
😠 😠 😠
je neznesitelne horuco. 🙄

pralinka25
9. jún 2009

no chlapy........
tak si chod kupit krabicku 🙂

my tu mame dobre. Skor chladno v kancli.

shaarka
9. jún 2009

aj ja robim na severnej strane, este pred vcerom sme si cele doobedu kurili ohrievacom... 😀

a zas az tak strasne sa mi nechce fajcit, aby som kvoli tomu isla do toho tepla. chapes. ja fajcim tak specialne, ze nic navyse kvoli cigaretam neurobim. ale dala by som si, to ano. ale dohodla som sa sama so sebou, ze to skratka budem rosit tak, ze ani cez chodzu (nesmiem chodit, ked fajcim), ani pocas prestavok a ani v praci - ak mam stat sama pred budovou a vypalovat zobak. proste fajcim ked som s kamosmi von, alebo doma, ked relaxujem. to mi akurat tak staci.
ale ten moj dilino ma nenormalne sere.

co myslis, na co myslel, ked si tie cigy bral? (a to nie je poporvy raz) to mi akoze chce povedat, ze nevie bez nich vydrzat?

prali, ty sa comu venujes?

pralinka25
9. jún 2009

no skor si myslim ze nemyslel na nic. Skratka asi fakt nemoze vydrzat bez nich.

To si si dala teda dobre kriteria. Aspon vyfajcis menej. Ja som kedysi fajcila, lebo vsetci moji kamosi fajcili aj moj byvaly. Alemojmu terajsiemu manzelovi sa to nelubilo tak som prestala. Ale v podstate som bola len taky rekreacny fajciar a nechyba mi to.

myslis v praci comu sa venujem? Robim v socialnej oblasti - rodiny s detmi

pralinka25
9. jún 2009

uz letim domov.
Majte sa tu pekne a zajtra to tu snad bude zivsie 😉

shaarka
10. jún 2009

vstavame! 😀

pralinka25
10. jún 2009

caf shaari
v tejto teme skapal pes.
Kokso predsa len sa asi nasiel liek na PCO. Kua musim si ist tiez vypytat, lebo som tu zostala skoro sama. Ste mi zatajili ze uz PCO nemate 😕

shaarka
10. jún 2009

hehe
prali, ja som si vytlacila par textov o PCO a podciarkujem zltou fixou a chcem to odniest mojej DR.
lebo chcem metformin a dvojity pregnyl. toto robim teraz. v pracovnej dobe 😅

pralinka25
10. jún 2009

no shaari len pekne podciarkuj. k praci sa treba postavit tak aby sa k nej mohli postavit aj iny 😉

a nechces skusit ist do nejakeho centra?

baba2288
10. jún 2009

ahooj pralinka a ostatne!
ja som tu nebola,lebo mi skutocne to pco zmizlo,ale teraz sa vratilo,tak som zase tu.
😀