Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ťažká oligoastenoteratospermia

patkaaaa
27. jan 2015

Baby mate s tym skúseností. ..

liebling98
28. jan 2015

@patkaaaa Áno. Povedali nám, že s takým spermiogramom by to bol zázrak, splodiť dieťa klasickou technikou, preto sme sa rozhodli pre IVF. IVF = prvý syn, KET= druhý syn. Náš zázrak prírody, tretí syn, spí v postieľke a o pár týždňov bude mať rok 😉
Držím palce!

freckle77
31. jan 2015

@patkaaaa mame ten isty problem.. takisto nam bolo povedane, ze prirodzene to vobec nepojde.. nasadili sme ale vitaminy samozrejme nie tie, ktore nam odporucili v CAR, lebo s tymi by sme ozaj nikam nezasli a to oni potrebuju aby sme sa vratili).. IVF zatial odmietame.. nevzdavame sa bez boja.. niekedy si myslim, ze sme blazni.. ale nemame co stratit..nechces sa pridat ku nam do skupiny "Bojujeme so spermiogramom"? teda pokial tam este niesi.. 😉

patkaaaa
autor
1. feb 2015

@freckle77 rada sa pridam.... 😉

patkaaaa
autor
2. feb 2015

@freckle77 posli mi na to link nemizem to najst

danka158
8. okt 2015

Ahojte, tak aj my sme na tom podobne...tiež nám výšiel katastrofalny spermiogram. s manzelom sme už minulý rok podstupili aj 1 umele oplodnenie ISCI a 2x KET.Ani jedno nám bohužial nevyslo, a ja uz neviem ako dalej, neviem ci ma zmysel vypisovat dalsiu ziadost na umele a znova tym prechadzat nanovo, kedze mrazaciky uz nemame. Po roku sme si dali urobit znova spermiogram, ale zase cele zle..Vie mi niekto poradiť? Dakujem

maruskaml
17. okt 2015

@freckle77
Ahoj mozem sa aj ja pridat do skupiny?

leticia22
26. mar 2019

@freckle77 ahoj prosím ťa pekne ako by som našla tú skupinu bojujeme so spermiogramom? Rada by som sa pridala ďakujem. My máme oligoasthenoteratozoospermiu 😢

freckle77
26. mar 2019

@leticia22 ahoj, akurát som ta išla pridať a už si to zrejme nasla 😉 držím silno palce!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli