Tehotenské príznaky skôr ako meškajúca menštruácia

6. júl 2023

Ahojte.
Zaujíma ma, či niektorá pociťovala nejaké tehotenské príznaky skôr ako začala menštruácia vôbec meškať.
Do MS mam 3 dní...a vsak posledné dní som naozaj veľmi unavená a strašne často curam. Toto som mala aj pri predchádzajúcich tehotenstvach a však až neskôr..
Tak ma zaujíma, či to môže byť tým 🙂 ide o vytúžené, vymodlené dietatko...test zatiaľ neukazuje nič.
Ďakujem🙂

guudy
6. júl 2023

Nie, nie je to mozne. Nemas hcg (kedze mas neg. test), nemozes mat priznaky. To co citis je bud priznakom bliziacej sa menstr. alebo mas nejaky zdravotny problem, alebo si si priznaky vsugerovala (to naozaj ide, ked velmi tuzis po tehotenstve).

marticka85po
6. júl 2023

To s tym curanim par dni pred MS je normalny jav.progesteron v druhej faze cyklu zadrziava vodu v tele a ked sa blizi MS tak klesa a tym padom odchadza voda z tela

nelca0510
6. júl 2023

Ak je test negatívny a mešká MS,nie si tehotna.

pininka1
6. júl 2023

Odpoveď na tvoju otázku, mňa vždy brutálne boleli prsia. Ale hrozne, bola som 4 krát tehotná, takže to viem naisto a tiež som bola dosť unavená. Test mi ale ukázal ešte pred meškaním ze som v tom

jesenzima
6. júl 2023

Pri oboch som bola ešte pred očakávanou menštruáciou neskutočne unavená, veľmi, nevládala som absolútne nič ...

kristinka92
6. júl 2023

nechcem byt zlá ale odkedy sú tehotenské príznaky únava a časté curanie?? to by som bol tehotná každý druhý mesiac. mna to fakt fascinuje ako tu každá druha vypisuje ako ma už jasne tehotenské príznaky, test negatívny a potom napíše takúto blbosť že únava je tehotenský priznak…. keby to bolo raz za mesiac taká téma, ale nebolo dňa kedy by tu taká téma nepribudla

k47
6. júl 2023

Mne začali príznaky už pred termínom ms, ale nerobila som si test, tak neviem porovnať. Medzi oplodnením a termínom ms je predsa kopa času, telo nečaká so založenými rukami, zárodok už tam je.

diewcatqoo
6. júl 2023

Ano, mala som priznaky asi 5 dni pred menstruaciou. Ale mala som uz aj ciarku na teste.

autor
6. júl 2023

@kristinka92 moja zlata🙂 za to ze si ty tieto príznaky nemala, neznamená ze nie sú...som tehotná 4x a vzdy boli, ale až po potvrdením tehotenstve...kľudne si to môžeš prečítať aj na rôznych stránkach a verím ze veľa žien to tu aj potvrdi...a ako vidím nemáš čo na robote, len sedieť na koniku keď máš taký prehľad aké témy tu denne sú, ale ja taky prehlad nemám, takže ak mám potrebu tak sa jednoducho opýtam.. 😉

autor
6. júl 2023

Ostatným ďakujem za odpovede 😊

zuzkaemmka17
6. júl 2023

Citila som sa akoby na mna liezla choroba a boleli ma prsia.

trgypadl
6. júl 2023

Ahoj, par dni pred MS mi prišlo nevolno, pocit na, zvracanie, hned dalsie rano som si spravila test, bol pozit

kristinka92
6. júl 2023

moja zlata 😄 nenapísala som ze sa to nevyskytne V TEHOTENSTVE, ale diagnostikovať (!) si tehotenstvo na základe toho ze som unavena a veľa curam je riadna blbosť. ak chceš máš ISTÝ tehotenský príznak na základe ktorého sa aj reálne nieoc dozvieš, tak ocuraj tehotenský test. po štvrtom tehotenstve by si to mohla vedieť. tu ti nikto z krištáľovej gule nevyvesti či si tehotná, ak sa cítiš unavena momentalne

autor
6. júl 2023

@kristinka92 a kde som si na základe toho diagnostikovala tehotenstvo hm?😊 načo sa vyjadrujes takto ako sa vyjadrujes? Potrebujes si niekde vybit frustraciu ? ako som si ta tak hodila do vyhladavaca, tiez tu máš dosť tém, ktoré mimochodom tiez nie sú ojedinele, taktiež tvoje odpovede k rôznym foram sú dosť drzé, vidím ze sedieť na MK je tvoj koníček...ale poprosim ta, zdrž sa ich ak nevieš odpovedať normalne 😊

kristinka92
6. júl 2023

prosím ta prečítaj si svoj úvodný príspevok ešte raz a s porozumením čo si napisala. sama píšeš že ti ms ešte ani len nemešká a už dúmeš nad tým či mozes byt tehotná - lebo si unavena a veľa curas. sprav si test a máš jasno na com si….viac ti k tomu nemám čo dodať 🙂

autor
6. júl 2023

@kristinka92 vidis ze sa to da....keby bola tvoja prvá odpoveď takáto, nepoviem ani pol slova😉

mici88
6. júl 2023

Ako tak pozerám niektoré komenty tak niektorí vôbec nečítajú s porozumením len na silu treba byť múdry 🤦🏻‍♀️.
Každé telo je iné a každý test nemusí hneď ukázať. Ja som bola tehotná jeden krát a aj to nedopadlo dobre, ale cítila som, že je niečo inak . Meškal mi menzes 2 dni a testy negatívne a až po šiestich dňoch meškania II čiarky. Nebol to nejaký priamy príznak, ale intuícia veľmi napovedala. A niektoré ženy majú o niečo skôr príznaky ako tlak v prsníkoch alebo tlak v podbrušku a nemusia mať hneď pozitívny test. Počkaj pár dní a testuj znova. Držím palce 🙂

autor
7. júl 2023

@mici88 múdry, inteligentný a rozumný komentar😊 dakujem🙏

ivanka_37
7. júl 2023

Ahoj. Ja som mala príznaky skôr ako vynechanú MS teraz pri druhom. O bábätko sme sa nesnažili, stalo sa iba raz že sme si nedali pozor tak som vôbec nemyslela že by som bola tehotná, kedže o prvého sme sa snažili mesiace. Už 5 dní pred vynechanou menštruáciou som bola brutálne unavená a bola to iná únava ako som pociťovala normálne počas PMS. A dokonca som mala slabé nevoľnosti. Neboli to ešte tie práve tehotenstke nevoľnosti, ale proste tie hormóny už pracujú takže určite je možné cítiť rozdiel medzi PMS a veľmi skorým tehotenstvom aj keď samozrejme nie každá si to na sebe všimne. Ja som si robila test ešte pred meškaním, práve kvôli tomu že som cítila že je niečo inak a to mávam naozaj silný PMS, ale toto bolo proste iné. A napriek príznakom mi test ukázal iba ducha aj to som ho tam musela hľadať 😄 potom som si robila ešte veľa testov, lebo ja som proste netrpezlivý človek a musela som vedieť čo sa deje a neverila som že by som takto na prvýkrát hneď otehotnela 😁 a poviem ti že každý test mi ukázal inak. Prvý test som si robila dr max a ten mi ukázal ducha a postupne každý druhý deň pekne silnel. Potom som si robila aj iné testy a niektoré mi neukázali skoro nič, napriek tomu, že iné mi ukazovali krásne jasnú čiarku. Tým chcem povedat to, že záleží aj na tehotenskom teste, niektoré ukazu velmi skoro, iné naozaj až po meškaní. Odporúčam dr max test, ten čo sú 2 tyčinky v balení. Dúfam, že ti moja skúsenosť trošku pomôže a nerob si nič z niektorých rečí. Ja sama viem aké to je veľmi túžiť po dieťatku, zažila som si to pri prvom synčekovi. Držím ti palce nech sa čím skôr môžeš tešiť z pozitívneho testu. 😊

vanilka3
7. júl 2023

To s tym castym curanim som mala aj ja. Nikdy som nechodila v noci cikat iba ked som mala urologicky problem, ale teraz som nemala ziaden a veru bolo mi cudne to cikanie 😁 a neskor sa ukazalo, ze som teda tehotna.

autor
8. júl 2023

@ivanka_37 dakujem za pekne slova❤️

anastazia93
9. júl 2023

Áno je to možné, ja som tak mala,.. 🙂 tak som si na 26 deň robila test, ešte bol negatívny. Menštruáciu som väčšinou mala na 30 deň. Na 29 deň už bol trošku pozitívny.

anastazia93
9. júl 2023

U mňa to bolo podobné ako hore uvedené, bolo to 2 dieťatko, veľmi sme sa nesnazili, uspavala som prvé a zrazu mi bolo zle pri pomyslení na jedlo, bola som celá nejaká divná a bolo mi na zvracanie..

kornelies
9. júl 2023

Potvrdzujem 🙂, 2 x tehotna a pred ocakavanou MS som chodila viacej na malu potrebu, hlavne v noci.

ankare
9. júl 2023

Robila si si už test?

sandyan
11. júl 2023

Mna par dni pred ms extremne boleli a stipali prsia ako pri prvom..uz som aj tusila co je vo veci 🙂

autor
12. júl 2023

@ankare tehotenstvo sa žiaľ nepotvrdilo