Tehotenstvo po mimomaternicovom tehotenstve

mary39
14. okt 2017

Ahojte,pred tyzdnom mi robili laparoskopiu kvoli mimomaternicovemu tehotenstvu,zachranili mi aj vajcovod a odstranili este dve cisty. Vcera mi vyberali stehy a lekar odporucil 3 mesiace pockat,kym sa znovu zacneme pokusat o babatko. Tiez mi odporucil este prefuk vajcovodou preventivne. Mate s tym niekto skusenost? Ako to prebieha? Podarilo sa vam otehotniet normalne aj bez toho prefuku?

kissinka111
14. okt 2017

Ja mala tiez mimomaternicove tehu a museli odstranit aj vajcovod jeden takze ovulaciu mam kazdy druhy mesiac. Na prefuku som nebola ani nebol spomenuty a ked sme sa snazili o mimco zas podarilo sa na prvy sup a uspesne 🙂 tehu bolo bez problemove teraz mam zdraveho 10mesacneho chlapca. Vela stastia a ziaden strach

nikaeli
14. okt 2017

Ja som mala mimo po sekcii, vraj kvoli zrastom. Lekar mi vtedy vravel, ze vsetko precistil a dal mi aj nieco proti dalsim zrastom. Po laparoskopii som otehotnela takmer po 3 rokoch, ale potratila som. Nasledne som opat otehotnela po 3 mes a zatial sa drzime a bojujeme 😉

Myslim, ze je to individualne od zeny k zene. Len rozmyslam, preco ti ten prefuk neurobil uz teraz, ked je to podla neho vhodne, preco ta neprecistil, ked si uz bola v narkoze?

mary39
autor
15. okt 2017

@nikaeli Ano presne aj toto bola moja reakcia. Tiez bolo toto mimomaternicove po sekcii. Nechce sa mi do toho prefuku,lebo narkozu som zle znasala po prebudeni. Preto som chcela vediet aj skusenosti aj nazory inych mamiciek co si tymto vsetkym uz presli.
Inak prve aj druhe tehu sa podarili na prvy sup a prve bolo bezproblemove. Na konci sa maly nechcel otocit,preto ta sekcia

mary39
autor
15. okt 2017

@kissinka111
Dakujem za povzbudenie 🙂

nikaeli
15. okt 2017

@mary39 aj moja bola zadockom, takze sekcia bez debaty a teraz je dokonca babika priecne - ale ma este cas 😉
Skuste to zatial bez prefukov, uvidis, mozno sa podari 🙂 drzim prsty!

mary39
autor
15. okt 2017

@nikaeli dakujem za povzbudenie,teraz mi to dost pomaha

mary39
autor
15. okt 2017

@nikaeli a gratulujem k dalsej babike 😄

nikaeli
15. okt 2017

@mary39 dakujeme ❤