Tlak a bolesť pod pupkom, bolesť v maternici

17. sep 2022

Pred Vianocami som sa citila zle,tak nejak zvlastne.Spravila som si test a aha,ukazal sa duch.Hovorim si,ze asi zle vidim,ze pockam chvilku a spravim druhy o par dni Ale na to o tych par dni prisla normalna "navsteva". Len trosku silnejsia a bolestivejsia ako ine mesiace a uz som tusila,len nepripúšťala.Na to mi v juny doktor povedal,ze vsak vy ste boli tehotná.Ale nastastie netreba kyretaz.Spravil testy,odbery, vyšetrenia a všetko co sa mu nepozdavalo (nadmerne prekrvenie krcka)Proste dokladne.Vsetko vyslo krasne zdravo.Ale aj tak mam pocit,ze odvtedy nieco nie je v poriadku.Obcas citim tlak a bolesť pod pupkom,obcas ma pichnu vajecnik.Niekedy citim tlak a bolest v oblasti maternici,niekedy tlak nizsie ako je maternica, občas tlak ako by som mala dostat menstruaciu aj ked mimo cyklu.Proste doteraz som nikdy nic nemala co sa tyka bolesti, dokonca absolutne ziadne bolesti,ci tlaky,dikonca som niekedy ani necitila,ze mam vobec menstruaciu.a teraz citim akekolvek pichnutie a tlak.podla doktora som zdrava ako rybka,len je to proste v mojej hlave.

loyda
17. sep 2022

Neviem, som len laik, ale z mojej skúsenosti. Tiež sa mi po tehotenstve zmenil cyklus. Mala som silnú menštruáciu, ale nie bolestivú. PMS som nepoznala. Niekedy som aj zabudla, v ktorej fáze cyklu som. Po tehotenstve mávam migrény počas krvácania, týždeň pred som uplakaná, nervózna, zlá, mávam bolesti, kŕče ...takže si myslím, že sa niečo zmenilo aj u teba, ale myslím si ,že je to v norme ;)