Tlak na konečník

bibg
14. okt 2022

Ahojte, už neviem akoby som to definovala. Ale asi nejakých pár dni pociťujem taký divný tlak na konecnik ako po pôrode. Po pôrode som 2 roky. Tehotná niesom. Prišlo to zrazu z ničoho nič. Nemám bolesti. Minuly týždeň som mala 2 dni take slabé krvacanie (spolu s vytokom) NIE z konečníka ale normálne z posvy týždeň po ms. Nikdy predtým som to nemala. Neviem či mám niečo z črevami alebo to súvisí s maternicou. Nemáte skúsenosť? Pripadne poradiť čo zaberie?

zuzanka.zuzu
14. okt 2022

už by som bola na gyne a ak tam nič, tak objednaná na kolonoskopii

bibg
autor
15. okt 2022

@zuzanka.zuzu pojdem v pondelok. Nevenovala som tomu pozornosť lebo som mala pred ovuláciou a myslela som že je to z toho. No včera ovulacia prešla a ten pocit nezmizol.

koniarova
15. okt 2022

@bibg nenahováraš si to len? Keď na to teraz stále myslíš? Máš bolesti? Zmenenú stolicu?Mne to nepripadá nejak závažné. Išla by som obvodnému v pondelok.

bibg
autor
15. okt 2022

@koniarova vieš že už neviem.. chvíľu mám pocit že to nič nie je. A ozaj si to nahovaram ale zachvilu si ľahnem a cítim nepríjemný pocit. 😤v noci má začalo trochu bolieť podbrusko. Stolica zmenená nie je. Ale keď som na wc mám pocit akoby spm išla aj maternicu vytlačiť 🙈 ja už neviem

trgypadl
15. okt 2022

@bibg pokles panvoveho dna?

bibg
autor
15. okt 2022

@trgypadl o tom som čítala a to by mi vychádzalo najpravdepodobnejšie. Mám zasebou 2 pôrody. 2018 a 2020. A mám 26 rokov je to možné že tak skoro?

trgypadl
15. okt 2022

@bibg jj veru je, niekedy v tom vek nehra ziadnu rolu

viky173
12. jan 2023

@bibg co to nakoniec bolo? mas sa uz fajn?

bibg
autor
13. jan 2023

@viky173 vnútorný hemoroid 😂😂😂 nikdy som to nemala takze som nevedela čo to môže byt ale áno bolo to toto. Kúpila som masticku a pomohlo.

viky173
13. jan 2023

@bibg aha tak super, ze nakoniec iba toto 😂 vdaka za info