Tradičná čínska medicína. Pomohli vám v centre otehotnieť?

ruzovazuvacka
5. máj 2017

Ahoj,chcela by som sa opytat či má daktora z vás skusenost s TCM( tradicna čínská medicína) v suvislosti s otehotnenim.zacala som centrum navstevovat lebo sa nám dako nedari a toto mi pride také prirodzenejsie.ak máte skusenost prosím podelte sa😀dakujem

evangelina0
5. máj 2017

@ruzovazuvacka ahoj,ja som chodila na akupunkturu do centra tcm,v kombinacii liecby u endokrinologa a pod dohladom gynekologicky mi to pomohlo,najprv nastartovat cyklus a nasledne otehotniet;)drzm palce

ruzovazuvacka
autor
5. máj 2017

Mne dali iba bylinné pripravky,vraj ihly niesu potrebne.ze vyzera to na rozhadzane hormony.endo mám v poriadku.

evangelina0
5. máj 2017

@ruzovazuvacka tak super,ja som bylinky mala len mesiac,ale ja som musela akupunkturu absolvovat,u mna to bolo na dlhsie.

ruzovazuvacka
autor
5. máj 2017

Zevraj mám málo krvi.to mi teraz riesia.tak uvidím co to dá.zatial beriem 2 tyzdne,teraz mám menzes tak to nemozem užívat. @evangelina0 kolko to u teba trvalo?

evangelina0
5. máj 2017

@ruzovazuvacka u mna dlhsie,ja sa zacala chodit na konci augusta a v januari som otehotnela

ruzovazuvacka
autor
5. máj 2017

@evangelina0 no to nieje taká dlha doba..sice je pravda že do dalsieho menzesu sa to nekonecne dlho odratava.cakala som,že napíšeš xy rokov😀

spurky
5. máj 2017

Ahoj. Ja teraz izivam TCM lebo mi zistili endometriozu. Aspon som zistila preco som mala vzdy bolesti pri mc ..... beriem to uz asi dva meiace ....tehotna nie som ale mc mam teraz bezbolesti 🙂 prvy den uz prezivam bez tabletiek a uz mi nerobi problem ist aj na zachod 🙂 takze verim v to ze sa nakoniec podari aj to vytuzene babo 🙂

evangelina0
5. máj 2017

@ruzovazuvacka tak to zase nie,ja som ale chodila intenzivne 2x tyzdenne,a uz som to rok predtym riesila,ale neuspesne. Az endokrinolog a tcm pomohli🙂a ta klasika,cista hlava, ked som to prestala riesit a povedala si,ze kaslem na to,uz som z toho unavena,tak bum,v ten mesiac to prislo.a neznasala som,ked niekto hovoril "nemysli na to,ono to pride.." tak drzim palce;)

ruzovazuvacka
autor
5. máj 2017

Tak extra moc na to nemyslím,už mám 2 certov doma,ziada si to princeznu.chcem zvýšit porodnost na SK😂

ruzovazuvacka
autor
6. máj 2017

@spurky tiez bylinné pripravky?

spurky
6. máj 2017

@ruzovazuvacka hej hej bylinné dali mi zvelebenie rumelkoveho poľa a voľnosť slobodného pútnika a nápoj mudrcov? Niečo také 🙂 je to síce finančné náročné ale keď vidím ze mi to pomáha tak už kašľať na to 🙂

ruzovazuvacka
autor
6. máj 2017

@spurky ja mám specialnu bylinnu zmes.povedal mi iba čínský Názov ,ktory som si samozrejme nezapamatala.8 bobul ráno,8 poobede.mne sa zlepšila nálada,hněv nejde do agresie,niesom unavená,sladké nemusím,zlepšilo sa trávenie...zatial takto viditelné úspěchy...menzes už druhý cyklus mám dost slabý,a zrovna tieto dva cykly som nedospela do fazy,aby som si urobila test,tak má aj napadlo,či náhodou by neboli 2//

spurky
6. máj 2017

@ruzovazuvacka a prosím ta nevedela by si ho pohľadať? Lebo mne toto síce pomáha ale hormonálne som úplne mimo.... Furt som nervózna a mením nálady zo sekundy na sekundu.... Priateľ je už občas mimo zo mňa.....

ruzovazuvacka
autor
6. máj 2017

@spurky bohuzial Bolo to priamo na predpis.cakala som pár dní kým mi to namiesaju.je tam iba"individualna bylinná zmes"tiez má zaujímal Názov.v blizkej dobe tam pojdem,tak zistim.

mandala77
6. máj 2017

@spurky takto čínska medicína nefunguje. Že daj mi názov lieku. Si to trošku poštuduj. Ty máš doplnky iné ako ona. Ty berieš tabletky, TCM Herbs od Hoffmana a ona má iné. Buď dôveruješ človeku, od ktorého ich máš, alebo si vypýtaj kontakt na toho, kam chodí ona. Ale nekombinuj podľa svojvôle.

ruzovazuvacka
autor
6. máj 2017

@mandala77 nevidím v tom nic zle pytat sa na Názov,moze konzultovat So svojim terapeutom.mna tiez zaujimaju názvy ,trošku si o nich prestudujem.ale beriem iba z TCM.

mandala77
6. máj 2017

@ruzovazuvacka očividne máte rôzne doplnky. Jej terapeut používa doplnky TCM Herbs podľa toho čo napísala - k tomu sú aj knihy od Petra Hoffmanna. Ale Ty máš od niekoho iného, iné produkty. Ale v prvom rade príčina hnevu Tvojho a jej môže byť úplne inde.

ruzovazuvacka
autor
6. máj 2017

@mandala77 taketo názvy sú aj v mojom centre.konkretne TCM v bratislave.mne nelieci hnev ale problém otehotniet.len to patri k veciam co sa mi zmenili.ked má decka nastvu Alebo problém v práci som tak kludne nahnevana.neviem ako by som to opisala lepsie😂

tinka3636
7. feb 2018

Predam bylinne odvary.ak niekto uzivate.nazov napisem do spravy

angelika999
27. nov 2023

@spurky ahoj, prosim Ta, co konkretne si uzivala na tu endometriozu?