Tupá bolesť v podbrušku aj cez menzes

julka82
21. máj 2013

Ahojte dievčatá, od prvého dňa ovulácie cítim tupú bolesť na pravej strane v podbrušku. Doslova ako keby som tam niečo mala. Momentálne mám prvý deň menzes aj BT mi klesla pekne ako mala. Snažíme sa o mrňúsa a jedine čo momentálne užívam je inofolic - kyselina listová. Stretla sa niektorá z vás s týmto? Samozrejme ak to neprejde po menzese, pôjdem k dr, ale teraz by ma aj tak moc pozerať nechcela. Ak mi napíšete, že to prejde s menzesom a nie je to cysta budem rada 🙂

selecta22
21. máj 2013

ja to tak mavam furt, roky, tupa bolest, potom pichlava vrr aj teraz v tejto chvili

julka82
autor
21. máj 2013

@selecta22 a tu tupu mas celu ovulku a potom cez menzes pichlava? A po menzese to prejde? Zeby to bolo spravne fungovanie? Ja som to v zivote nemala 😒

chersett123
10. feb 2014

ovulaciu mavam s vodnatym hlienom. ziaden tahavy nejavim. a po ovulke taka bolest trojdnova ze ani sediet ani po schodoch a zakazdym to bolaa hnusna vodova cysta...chodim pravidelne ku gynovi. dufam ze uz sa mi telo vysomari z toho. ☹ prajem vam kazdej co najskor porodit pokladika

lilila65
10. feb 2014

@julka82 ahoj, ja to mavam tiez a hlavne ked mam cystu vodnatu, ale mne zistili aj endometriozu, bo bolest bola velmi silna, tak mi robili laparoskopiu a vtedy to zistili.