Uhniezďovanie a nič z toho

dada_sepina
12. sep 2016

Ahojte. Stalo sa to niekomu? 2x som mala na 6-8 den hasne uhniezdovanie so zakrvacanim. Tentokrat na druhy den po tom aj krce ako pri menstruacii. a potom po cca 10 dnoch plnych nadeje a ocakavania bum menstruacia. Stalo sa to niekomu?

sibalka21
12. sep 2016

@dada_sepina sice to vobec nemuselo byt uhniezdovanie, asi sa prilis sledujes... Ale jasne ze sa to stava, biochem. tehu.... Je to celkom caste ale vacsina zien, ktore sa moc nesleduju si to ani nevsimne, lebo dostanu normalne MS....

elanor
12. sep 2016

a podla coho akoze mas 100% istotu, ze islo o uhniezdenie? To mas rontgenove oci, ci vestecku gulu?
NO ale k veci, samozrjeme, ze sa to moze stat, ak islo naozaj o uhniezdenie, emrio sa nemuselo spravne vyvyjat, alebo nastala nejaka "chyba", tak sa ho priroda zbavila.
Alebo... vobec o uhniezdenie neslo. Mozes mat len pomyleny cyklus, rozblaznene hormony, vykyvy pocasia, stres a pod tiez robia svoje... atd... mozno by som sa objendla na gyndu a prediskutovala s dr.

rebekarebekova
12. sep 2016

@dada_sepina skusala si sa otestovat? Urcite by som odporucala konzultovat s lekarom, urobit hormonalne profily, vysetrit vystelku maternice ci je dostatocna atd. Drzim palce. 🙂

zuzkavladko
12. sep 2016

Preco si myslis, ze to bolo uhniezdovanie? Len kvoli spineniu? Takto jednoducho to predsa nedokazes zistit. Takto by som bola tehotna uz sto krat... Tiez netvrdim, ze to tak nemohlo byt, ale to su len strasne spekulacie...

dada_sepina
autor
13. sep 2016

ano krvacala som 6 den po ovu potom tie krce a do menstruacie som chodila v noci curat aj 2x..

jankalukasova
13. sep 2016

@dada_sepina tak podla toho krvácania a až následnej menštruácií + kŕče, to uhniezďovanie byť mohlo, ale vôbec nemuselo.. no... ak sa to stalo 2x choď na kontrolu. To, že si šla v noci na WC aj 2x s tým nič nemá...

6326eva
13. sep 2016

@dada_sepina pri uhniezdeni ziadne krvacanie nie je moze byt slabe spinenie nie krvacanie.

sabina1975
13. sep 2016

@dada_sepina kazdy mesiac som chodila casto na wc vo dne aj v noci prsia ma boleli tak ze som si podprdu ani nedavala dole a stale nic a bum zrazu prsia neboleli ani na wc som nebehala a s pocitom ze to opat nevyslo som ocakavala ms a nic neprisla a vysledok dnes tu mam uz takmer 3 rocnu dceru

dada_sepina
autor
14. sep 2016

@sabina1975 pekny pribeh aj ja chcem