Ureaplazma

endy1992
23. mar 2024

Ahojte baby , chcem sa spytat ci ma niekto skusenost. Bola som liecena na ureaplazmu brala som 20dni doxyhexal, pred tyzdnom som doxyhexal dobrala. Teraz znova tie iste problemy ako predtym. Bolesti krizov , pocit na menzes nafuknutie, bolest mi niekedy vystreluje az do pravej nohy, vela chodim cikat. Myslite ze tabletky nezabrali? Ako ste sa zbavili tej ureaplazmy? Som strasne zufala. Na kontrolnych steroch som este nebola... ale ziadny sex som odvtedy nemala. Aj partner bol prelieceny. Dakujem kazdej za odpoved

maminatimka
23. mar 2024

@endy1992 ureaplama sa zničí velmi ťažko, mne doxyhexal nepomohol, bral aj manžel aj ja...napokon pomohol dajaka ina ale neviem meno teraz 3 davky ale musela som brať dvojitu davku!! Akože napr. sa musí brať 24 hodín ale ja som brala 12 hodín čiže velka extra davka len to ju zniči , ja som ztoho mala aj poriadnu hnačku, manžel nič a odvtedy nič...😊 takže zabralo

kristinkaris
23. mar 2024

@endy1992 fuha no tiež riešime ureaplazmy my sme brali doxyhexal 10 dni kontrolný ster mám o týždeň 🙂 ale teda ja som ťažkosti nemala ani s ňou