Ureaplazma a snaženie sa o bábo

miska7754
29. jún 2021

Idem sa spytat je tu niekto kto mal ureaplazmu bral s partnerom antibiotika a nesli ate ani na kontrolny ster a ste otehotneli?

kika3777
17. júl 2021

@miska7754

Ahoj.Ja mam tu ureoplazmu, snazim sa o babatko a nedari sa..tebe sa to podarilo?Ako dlho sa liecis na ureopl.

miska7754
autor
18. júl 2021

@kika3777 ahoj my sme mali s muzom anzibiotika a uz nemam ureaplazmu a po antiniotikach sme sa zacali snazit o babo musis dat prec najptv tu ureaplazmu a potom sa snazit o babo lebo je to svina ztoho su potraty

kika3777
24. aug 2021

@miska7754 aj tvoj muz bral antibiotika?ake? Bol najrv na prehliedke u doktora a ako.kde

miska7754
autor
24. aug 2021

@kika3777 ahoj ano bral take iste ako ja summamed to moj gynekolog mu predpisal kedze aj mne tak aby sme mali rovnake ze sa musi liecit aj partner

kika3777
25. aug 2021

@miska7754 a ako dlho ich bral tvoj muz..a ako dlho ty..a nemali ste vobec pohl styk cely cas?

miska7754
autor
25. aug 2021

@kika3777 ni3 nemali sme cely cas pohlavny styk beali sme ich 3 dni potom pauza a zas 3 dni a pauza a potom zas 3 dni

sabca_m3
8. nov 2021

@miska7754 Ahoj, vidim ze starsi príspevok ale áno .. my sme tak dopadli. Liecila som sa opakovane na mikoplazmu a ureuplazmu pomaly dva roky az ma posielali uz na kliniky kde riešia neplodnosť,farmakologiu som navstevovala,lieky nejak nezaberali. O dieta sme sa nesnažili a davali si pozor, uzivala som doxyhexal a otehotnela som a urea aj zmizla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre