Uškodili niekomu tabletky na oddialenie menštruacie?

majkamarek123
13. jún 2018

Ahojte žienky.. v septembri mam svadbu a vychadza mi cyklus na svadbu a cyklus mam ako hodinky.. som zdrava bojim sa aby mi tie tabletky nejako neuškodili čo mi predpiše dr. už som sa o tom zhovarala s nim.. poprosim o názor

butterfly333
13. jún 2018

@majkamarek123 ja som ich brala teraz v apríli ms prišla na druhý deň po vysadení tabletky a všetko bez problémov

siska53
13. jún 2018

@majkamarek123 mne tie tabletky rozhadzali cyklus.. mala.som ich dvakrat v zivote. Ale neva,aspon tak mohol vzniknut nas starsi synator 🙂

pininka
13. jún 2018

Mojej mame ani nezabrali,dostala ako mala dostat.

jaq
13. jún 2018

Brala som ich už viackrát a stále všetko ok 🙂 - pritom mám migrény s aurou a nič mi nebolo. Dokonca ani PMS som nemala, takže som aj sama so sebou vedela vydržať 😀

zuzans258
13. jún 2018

@majkamarek123 už len to, že ti maju oddialiť menštruáciu hovorí o tom že je to chémia a zásah do tela.... môžu ti rozhádzať cyklus a veľa iných vecí...

majkamarek123
autor
13. jún 2018

#zuzans258 ja viem :/ ale svadbu si chcem uzit

blanka1011
13. jún 2018

tak mne povedal dr. že spôsobujú zvýšene riziko trombozy a rozhadzu cyklus tak som ich ani nebrala

airaw
13. jún 2018

Brala som už viackrát a vždy všetko ok 🙂

marfikchov
13. jún 2018

Noooo, stačí otehotnieť a máš problém s menštruáciou na svadbe vyriešený (to na odľahčenie). Osobnú skúsenosť s tabletkami nemám. Ja som nikdy nebrala ani antiku

jamika27
13. jún 2018

@majkamarek123 skús menzes oddialiť teraz a celkovo ho tak posunúť aby ti nevyšiel na termín svadby. Lebo skúšať to v čase svadby a kedy bude obdobie nervov a stresov, a nevieš ako telo zareaguje .... je riskantné 🙂

titla
14. jún 2018

Ja som mala menzes na svadbe. Akurát mi to presne vyšlo na druhý deň cyklu, kedy mám najsilnejšie krvácanie a najväčšie bolesti. Tabletky na posunutie cyklu som ani nezvažovala, lebo ja som zle reagovala aj na HAK a už sme sa pokúšali aj o bábo, takže som nechcela riskovať, že si rozhádžem celý cyklus. Ale nakoniec to nebolo nič strašné, čo by mi nejak zabránilo si svadbu užiť 🙂 Jedine, keď som potrebovala ísť na WC musela mi pomôcť kamarátka, lebo ja som mala veľkú róbu a potrebovala som asistenciu... tak sme sa smiali, že po tomto "intímnom zblížení" naše kamarátstvo postúpilo na vyššiu úroveň :D

majkamarek123
autor
14. jún 2018

Hák som nikdy nebrala ani nechcem brať stačilo by mi oddialiť o 2 dní.. nič skúsim to s citronami už teraz

meissa
15. jún 2018

Mne rozhadzali cyklus. Uz by som ich nikdy nebrala.

zuzans258
22. jún 2018

@majkamarek123 inak,ja som na svadbe mala... deň predtým som dostala...ale dalo sa to zvládnuť 😀