Už rok mám kútiky

alofinka
12. júl 2017

Ahojte viete mi poradiť už rok mam kútiky úst bola som už u všetkých možných doktoriek a všetko je v poriadku, vitamíny ani maste nezaberaju

zuzik307
12. júl 2017

@alofinka ani Fungicidin nezabera?

jeennyv
12. júl 2017

@alofinka solarko mi pomohlo...odkedy raz za cas idem nemam...

novana
12. júl 2017

Skús pozrieť príčinu kútikov, možno nebude potrebné liečiť následok.
http://www.tvojlekarnik.sk/liecba/telo/usta-zub...

viera77
12. júl 2017

Mala som ich cele roky ako dieta, este aj na fotkach zo skoly ich vidiet...sposobuje ich nedostatok vit. skupiny B...dcerka je celiatička a odkedy je na bezlepkovej strave, tak sa jej zacali tvorit, teda teraz pravidelne uziva B-komplex, kedze celiatici celkovo trpia aj nedostatkom vitaminov skupiny B a pokial sa stalo, ze boli popraskane az do krvi, tak sme na noc natierali Framykoin mastou, ktora hned pomohla, je na prepis, predpise ti aj tvoj vseobecny lekar....pamatam sa, ze mi ju vtedy davala na kutiky aj moja mama.

alofinka
autor
12. júl 2017

Nepomohol ani B komplex, ani fungicidin, ani framikoin, ani iné krémy ani antibiotika ani zinok ani železo ani nic

miselkat
12. júl 2017

Skuste mast na mykozu,napr. Canesten, je to hubovite ochorenie.

jeennyv
12. júl 2017

@alofinka vyskusaj fakt to solarko, ked aj pocekujes na nete najde, ze v niektorych pripadoch pomaha

mia.
12. júl 2017

Skuste zmiesat framykoin, myfungar, advantan v pomere 1:1:1 a na noc natierat, synovi to odporucila alergologicka a pomohlo...

zmrznuta
13. júl 2017

Nasadot B komplex a za dva dni su fuc

alofinka
autor
13. júl 2017

No už ho jem týždeň a nic

viera77
13. júl 2017

B-komplex treba ale uzivat dlhodobo, pokial trpis jeho nedostatkom, to je presne ako aj so železom a pod.... nemyslim si, ze po par dnoch sa stane zazrak a hned zmiznu, pripadne sa uz nikdy neobjavia.

zmrznuta
13. júl 2017

Je pravda ze s kutikmi som mala problem len raz a to 3 tyzdne som sa ich zbavit nemohla. Jeden super doky mi naordinoval Bkomplex, ale vyssiu davku, 3x denne na tyzden a ani som sa nenazdala a boli prec

orbistika22
19. júl 2017

Ja to velmi dobre poznam. Tiez som dlhodobo trpela na zacervenane kutiky. Nic mi nepomohlo ziaden bkomplex iba lieky na znizenie kyseliny zaludka. Chod na gastro bude to najskor zo zaludocnej kyseliny ktora pali az pazerak.

alofinka
autor
3. aug 2017

Ale mňa zaha nepali, ci to je niečo iné, mávam kyslo v ústach niekedy

lyci
27. jan 2022

@alofinka co ti nakonirc pomohlo?

alofinka
autor
28. jan 2022

@lyci nič mam ich doteraz

alofinka
autor
1. feb 2022

@lyci laser

lyci
1. feb 2022

@alofinka aky laser? co s nimi spravil? mne trochu pomohlo na noc natierat sudocremom a vitamin B2. stale ich citim, ze stipu, ale aspon nevyzeram ako klaun