Užívanie AD počas kojenia

merared
26. apr 2021

Ahojte baby, neviem ci je tu konkretne takato tema, lebo mi ju nevyhladalo. Chcem sa opytat, ci je tu nejaka, ktorej doktorka povolila uzivat antidepresiva aj pocas kojenia (nielen tehotenstva)? Moja doktorka mi vravi, ze kazde AD prechadza do mlieka. Co som sa rozpravala s jednou babou, jej zase doktorka nic take nepovedala a berie AD aj cez kojenie... ja tu prezivam muky uz deviaty mesiac a mozno zbytocne😭. Mate nejake skusenosti? Dakujem.

petkasaurus
26. apr 2021

@merared ahoj, ja sa este snažím, ale s doktorkou mam vsetko odkonzultovane.. A ona mi vravela, ze kojit sa moze pri mojich liekoch, jej pacientky koja s liekmi. Minule tu baby dali stránku, kde skopirujes nazov lieku a vypluje ti vysledok, ci sa moze kojit, hned ti ju napíšem

merared
autor
26. apr 2021

@petkasaurus ajoj. A ake beries? Ja som mala sertralin, zevraj ten je najbezpecnejsi pocas tehotenstva aj kojenia. Aj na tej stranke co si dala odkaz, je to pisane. A zase, dcerka ma uz pomaly 9 mesiacov, uz aj ine papa, nielen mlieko moje.

petkasaurus
26. apr 2021

@merared ja alventa a trittico.. Ale co tu uz popisali baby, tak vacsina berie to co ty..