Užívanie bylinkových čajov na podporu plodnosti

stastenka42
25. feb 2012

ahoj dievčatá,chcela by som sa spýtať,aké máte skúsenosti s užívaním bylinkových čajov na podporu plodnosti? Objednala som si bylinky od p.Trebanovej na podporu plodnosti-poznáte to niektorá? A kedy sa to pije,tam mi píše že denne 2-3 krát,ale nepíše či celý mesiac,alebo len do ovulky,alebo po ovulke po ms...pretože niektoré čaje sa pijú len určité obdobie...dakujem za rady

lenka54321happy
4. apr 2015

Baby mam este jednu flasku Femigardu novu, neotvorenu...tento zazrak je na podporu plodnosti zeny...napiste ak mate zaujem....
http://m.otehotnenie.sk/p/180/femigard-i-rastli...

leanice
23. apr 2015

@mimushiatko ahoj, takze ta alchemilka sa pije prve dva tyzdne cyklu? Prosim ta, odkial si mala tuto informaciu? Dakujem

reni1512
23. apr 2015

alchcemilka (ale nie v case menzesu) + gynastan.... Tiez to mam od bylinkarky 😉

leanice
29. apr 2015

@reni1512 ahoj reni, takže môžem piť alchemilku každý deň počas celého cyklu okrem dní menzesu? Potrebujem podporiť rast sliznice maternice, preto neviem, kedy môžem tú alchemilku piť. Doteraz som ju pila nepravidelne, kedy som si spomenula, a to mi nepomáha. Ďakujem za radu 🙂

reni1512
29. apr 2015

@leanice ahoj 🙂 ano...tak presne...a hlavne si kup čaj Gynastan...na 100% odporucam 🙂

stanka1971
8. jún 2015
stanka1971
8. jún 2015

@lienocka144 ahoj,tvoju prosbu som si precitala az dnes,mala som problemy s otcom po mozgovej prihode.
ak mas este zaujem ozvi sa mi na email stanka55@azet.sk

elchie
17. aug 2015

Odporúčam www.bylinkovecaje.sk, majú tam cajiky aj pre ženy aj pre mužov a su robené na podklade najmodernejsich vedeckych štúdií, ze také spojenie prirody s vedou... kamoske sa z nich upravil cyklus.

leanice
27. aug 2015

@reni1512 reni, ten gynastan sa môže piť počas celého cyklu?

reni1512
27. aug 2015

@leanice musis prestudovat ci aj pocas menstruacie, tu si nie som ista..nepamatam vobec

martina8995
22. feb 2017

@reni1512 pozdravujem vás na tie zábaly od p. Kopacovej ste dostali bylinky od nej? Ďakujem SP Martina

reni1512
22. feb 2017

@martina8995 krasny vecer, ano od nej..namiesala mi ona cast a zvysok som si zaobstarala..

tatinka
22. feb 2017

@leanice ahoj, prosim ta ako si nakoniec pila tem gynastan, normalne cely mesiac alebo aj viac mesiacov alebo pocas ms si ho nepila ? hladam toto info uz pol dna ...ono ja mam doma gynastan lenze tento caj obsahuje aj alchemilku len tam nie je uvadzane ktoru alchemilku, ci zltozelenu alebo obycajnu, zltozelena sa pije od ms do ovulky a viac nie kedze moze sposobit potrat a naopal obycajna sa pije pocas tehu respektive uz ku koncu kedze napomaha aj tvorebe mliecka a donoseniu mimi a lepsiemu porodu, tak teraz neviem ci ten gynastan mam pit v kuse a aj pocas ms a aj po ms ...som z toho jelen ...

leanice
23. feb 2017

@tatinka Ahoj, no nakoniec som ten gynastan nepila, možno len jedno balenie som mala, a pila som ho len po ovulaciu, ale ani som neštudovala, o ktorú alchemilku ide. Takže si ma teraz niečo nové naučila. 🙂 Ja som pijavala samotnu alchemilku zltozelenu, do tej ovu. Ale ja som nasadila viac veci na to, aby sa cyklus upravil, tak pomohla aj ona aj tie ostatné veci. Máš nejaký špecifický problém, alebo to chceš piť len na podporu?

tatinka
23. feb 2017

@leanice na podporu otehotnenia to chcem ....ak to teda u nas este zaberie...alchemilku zltozelenu som pila cca pol roka, nepomohla a mala som z nej bolestivy menzes, aj ked ten mam bolestivy aj tak ale po nej este horsie to bolo

leanice
23. feb 2017

@tatinka No bylinky sú také špecifické, nepôsobia u každého rovnako. Možno skúsiť ešte ďalšie bylinky, aj o repíku napr. som dobré počula, príp. žihľava a púpava, na prečistenie... Príp. nejaké homeopatické kvapky s výťažkami bylín. Alebo potom ešte vitamíny, včelý peľ alebo macca prášok, Sarapis Plus, kyselinu listovú, je toho veľa na vyskúšanie, neviem, čo z toho si už skúsila. Potom ešte zdravá strava, životný štýl... Je toho veľmi veľa, čo sa dá skúsiť, neviem nič o tebe, takže len strieľam teraz čo ma napadne... 🙂

tatinka
25. feb 2017

@leanice dakujem za rady, vazim si to....uz mame poskusane kadeco, cez rozne vitaminy ako zinok, selen, ecko, acko, kys.listova ,tribulus a tak dalej menovala by som to dlho... az po lieky vcetne neuspesn.umel,oplodneni...takze u nas uz len verit v zazrak...

leanice
2. mar 2017

@tatinka To mi je ľúto, asi sa snažíte už dlhšie... No nie som žiadna odborníčka, aby som ti radila, čo ešte skúsiť, a zrejme už máte poskúšané všetko. Potom už len nesústrediť sa tak na to, i ked to je asi ťažké... a snáď to príde aj samo a prirodzene... Veľa šťastia prajem

simonapolakova21
4. apr 2021

Ahojte dievčatá, chcem sa spytat s priatelom sa snazime o dieťa uz 3 roky. No nedari sa.. kupila som si alchimelkovy caj . Prosim vas mate s tym čajom skusenosti ?

vanesapeskova
4. máj 2022

@vaska333 aj tebe to pomohlo