Vaginálny krúžok Ornibel a hnedý výtok

vittotitto
19. jún 2018

Dobrý deň, pred skoro týždňom som začala používať Ornibel. Po menzese (nedeľa) som sa s priateľom pokúsila o sex, ale spustilo mi to krv a špinenie, ktoré pretrvavra do dnes (utorok). Viem, že v prvých dňoch až mesiacioch užívania je to normálne. Ale aj tak by ma zaujímal váš nazor a skúsenosti. Plus mám na nohe kŕčové žily.
Ďakujem

lubik87
21. jún 2018

@vittotitto ahoj ja sa práve rozhodujem medzi mirenou a ornibel . Aké to je nieje ho cítiť ? Dr mi to chválila že.ma.najnizsie dávky hormónov ..nevieš čo sa. Toho priberá ?

vittotitto
autor
22. jún 2018

@lubik87 ahoj, u každej je to indivindi... mne je z toho zle, mam migrenu, krce v bruchu, nechutenstvo ani na jedlo ani na chlapa. Som depresivna uplakana, hadame sa... aj ked sa na obale pise, ze to uvolnuje male mnozstvo hormonov, nikdy nevies kolko to bude uvolnovat v tebe a ci ti ta davka sadne, dokym nevyskusas... drzim palce

vittotitto
autor
22. jún 2018

@vittotitto a citit to nie je, ked to zavedies tak, aby si to necitila...

lubik87
22. jún 2018

@vittotitto ach toto som mala už s tabletkami takéto :( len dr mi doporučila ak nechcem.otehotniet antikoncepciu že mám strašne silnú ovulku a riadne nabité vaječníky ako ona povedala
.že bolo by len otázkou času.kedy by som.otehotnela aj pri tom keď by sme dávali pozor ...ja už neviem čo robiť ...nechcem do seba pchať ani meď ...

vittotitto
autor
23. jún 2018

@lubik87 no dnes je mi uz omnoho lepsie, neviem ci je to tym, ze som sa dobre vyspala... pokial je to tak ako vravis, tak sa radsej chran... fakt je to u kazdej zeny ine. Vyskusaj...

lubik87
23. jún 2018

@vittotitto no pravdou je že som otehotnela takmer hneď tak asi na Tom niečo bude. Asi ho vyskúšam ...a prosím aká je tam cena a mení sa po 3 týždňoch za nový alebo sa po pauze zavedie znova ?

vittotitto
autor
23. jún 2018

@lubik87 jeden stoji cca 12,50€ a 3 kusy cca 36€. Zavedies na tri tyzdne a jeden tyzden pauza.. potom sa to opakuje.

lubik87
24. jún 2018

@vittotitto áno to viem ale už sa dáva nový po tých 3 týždňoch áno ? Ešte som.rozmyslala nad mirenou nemáš s ňou skúsenosti ?

lubik87
24. jún 2018

@vittotitto áno to viem ale už sa dáva nový po tých 3 týždňoch áno ? Ešte som.rozmyslala nad mirenou nemáš s ňou skúsenosti ?

vittotitto
autor
24. jún 2018

Nie, to nemam. Nedava sa nový hned po vytiahnuti stareho. Mas medzi starym a novym sedem dnovu prestávku na menzes.

lubik87
25. jún 2018

@vittotitto áno to viem len či sa dáva opakované ten co predtým ale už som.citala že po pauze nové balenie vždy

vittotitto
autor
26. jún 2018

@lubik87 jasne, ze nove. Ten stary uz v sebe nema hormóny

jankabh
7. aug 2018

@vittotitto mozem sa opytat, ako to pokracuje? Pouzivas nadalej ? Ja mam teraz 3tyzden, zacina mi pauza,.... no uvazujem, ze po pauze uz nepokracujem. Strasne bolesti brucha 14dni....
7dni teraz celkom ok. Teraz vecer som ho dala uz von a opat strasne bolesti brucha, uz zacina aj hlava.... Uz pochybujem, ze to o tyzden budem chciet znova odtrpiet.... Libido 0%, akne 100%
Za mna viac Ornibel nie ako ano.

vittotitto
autor
9. aug 2018

@jankabh ja som vysadila takisto. Nedalo sa to zvladat, prave mi konci prva moja skutocna menstruacia a mala som migreny a krce, som podrazdena. Vyplavuju sa zvysky toho svinstva, ktore uz nikdy nezoberiem. Frajer mi kupil Daysy, je to monitor plodnosti. Strasne dobrá vec. Najdi si na nete. Nechcel sa pozerat, ako trpim.

jankabh
10. aug 2018

@vittotitto Dakujem. Aj ja koncim. Idem to nastudovat. Dakujem za radu 😘

tessy88
11. dec 2018

Mam na predaj kruzky ornibel. Za 10€/ks

jankabh
11. dec 2018

@tessy88 myslim, ze ich nepredate, ja som vyhodila 2ks nove rovno do kosa. Nuvaring ano, no toto teliesko je hlypost, vyhodene peniaze.

listicka2002
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikusss321
29. júl 2019

@listicka2002 ahoj, je to ešte dostupné? 🙂

listicka2002
29. júl 2019

@nikusss321 uz nie pekny den

dena512
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkadvor
26. mar 2020

Predám 1ks ornibel expiracia do augusta 2020.

nellita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacenka255
28. máj 2020

Dievcata mam 2 balenia ornibelu vybrane minuly mesiac v lekarni. Rozhodla som sa pre zmenu na iny druh hak. ak mate zaujem napiste

blbylogin
10. dec 2021

Predam cele balenie (3ks) Ornibel, vybrala som si ho v lekarni, ale nemozem uzivat, cena dohodou 0911101519

marika9876
18. sep 2023

Predám 2 ks ornibel, exp. 06/24

tamuskacicuska69
29. jan 2024

@marika9876 dobrý, ešte to je dostupné?