• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľmi silná menštruácia. Ako ju zmierniť?

27. júna 2017 
Ahojte mám 14 rokov a mám strašne silnú menštruáciu po každej hodine v škole sa vytratim a utekám na wc a doma každú pol hodinu ale aj to sedím plus ešte chodím na tanečnu ktorá je 1.5hod a je dosť nepríjemné chodiť každých 15-20minut na wc nemáte niečo čo by mi pomohlo? :( som naozaj zúfalá :(
24. nov 2015 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mam taky problem ze pred menstruaciov a pocas nej mam tocaky som unavena len by som spala.a potrebujem sa nastartovat.co by ste mi poradili?
1. mar 2016 o 16:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.
@janula2511 skus zelezo cez menstruaciu uzivat
1. mar 2016 o 17:15  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agiagi skusala som a nic.
1. mar 2016 o 17:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula2511 ak máš velké straty železa, tak ti voľnopredajné železo nepomôže. Skús hematológiu - ja tam chodím s anémiou. Ak užívam mesiac napr. Tardyferon, tak tá únava úplne ustúpi
1. mar 2016 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pesa_126 určite choď za svojim gynekológom!!! Ak ho nemáš, čím skôr vyhľadaj...V tvojom veku to nie je asi veľmi normálne takto silno krvácať.... radšej ísť, než by malo byť niečo zle. :slight_smile:
1. mar 2016 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pesa_126 inak môžeš skúsiť ascourutin, dá sa normálne kúpiť v lekárni. Začni ho brať 3-4 dni pred menštruáciou - dávkovanie ti odporučia v lekárni. ( niekto pije citrónovú vodu, ale toto je účinnejšie ) Sú aj bylinkové čaje presne na to. Mne nepomohlo nič...až antikoncepcia :frowning2:
1. mar 2016 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, s priatelom planujeme dietatko. Na Valentina sme mali krasny vecer a asi po tyzdni som zacala citit nevolnost, naladovost, precitlivenost a neak tak som citila ze nam to vyslo, velmi sme sa tesili. No vcera mi prisla ms a je velmi silna co u mna nieje zvykom. Vsimla som si ze aj sfarbenym je ina ako ta ktoru som mavala pred tym, je svetlo cervena no pred tym byvala tmavocervena az taka do hneda. Trosku sa obavam
5. mar 2016 o 01:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.
5. mar 2016 o 14:15  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 pozor,aby si nemala endometriozu alebo nábeh na ňu..... :unamused:
14. mar 2016 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucica mas vnutromaternicove? Ako hodnotis s odstupom casu?
1. jan o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam ten isty problem a veru mi pomahaju sypane caje. Praslicka+Pastierska kapsicka+Mysi chvostik
1. jan o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tuusfatum pijes cely mesiac ci len pocas menzesu?
2. jan o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iba pocas menzesu prve 4 dni. A naozaj zabera. Bez tych cajov si to fakt neviem predstavit. 10 minut luhovat.
3. jan o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, mozno blba otazka ale ako casto menite vlozky pri tej silnej, co je to vlastne silna? ja sa len pohybem a uz teciem, ja tak kazde 2 hodky 1,5 hodky aby som bola v klude ze nie som pretecena
27. jún o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuusfatum a to ti pomaha na bolesti ci zoslabenie krvacania?
ste aj chudokrvne z menstruacie?
27. jún o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka78 ja prve dva dni kazdych 25 minut. posledne 3 mesiace mam taky problem, co som prestala dojcit. v noci sa po dvoch hodinach budim v kaluzi krvi. uz ma z toho chysta zufalstvo, chystam sa na gynekologiu
27. jún o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, teda riadne, ja mam od 12 vzdy silne lenze teraz sa mi zda akosi moc, mala som mesia dozadu kusy uz dlhodobejsie, na gynde ze polyp, isiel von. po nom fajn mezes, ze parada, konecne o nom nebudem vedeit a tetno mesiac kusy nie ale to krvacanie. od vcera. tiez som mal po kojeni taky silny ale som myslela ze normalne je to az dokym neboli tie velke kusy a na gyndu som sla az potom, lebo viem ze som anemicka.
chod aj ty aspon budes vediet na com si,
mne ze dajaku hormon.leicbu ale to nechcem, musim skusat na zmierenie daco, len ma stve ta chudokrvnost,ty nie si?
27. jún o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok