Vložky Tiande - vaše skúsenosti

jazlyn
12. feb 2021

Kocky prosim zapojte sa nejake skusenosti s vlozkami tiande? Ma to zmysel uzivat vobec ak ma manzel teratozoospermiu a ja pcos , mal niekto podobny problem a pomohli im tieto vlozky k otehotneniu??

marci987
12. feb 2021

.

martina8888
12. feb 2021

@jazlyn Osobnú skúsenosť síce nemám, ale posielam Vám link na podrobné video k týmto produktom. Verím, že pomôže.

perlaa
19. feb 2021

@jazlyn ak chceš viem poradiť, k tiande ma priviedli zdravotné problémy, a viem že babaám sa podarilo otehotnieť, alebo dám kontakt na kočku čo vie v takomto prípade pomôcť

evina0
27. feb 2021

@jazlyn ahoj poznam kopec zien co im produkty pomohli.mne tiez velmi zdravotne pomohli tak som sa rozhodla ze rada pomozem aj inym zienkam.

jazlyn
autor
27. feb 2021

@evina0 ahoj a s cim ti pomohli a ako

evina0
1. mar 2021

@jazlyn ahoj. Mala som cystu a doktorka ma chcela poslat uz na operaciu. Povedala som jej ze pockam co bude, nechcela som uz dalsiu operaciu. Vtedy som uz poznala tinde ale vdaka samponom. Tak som sa rozhodla ze najskor skusim tu 3mesacnu kuru a uvidim. Po polroku doktorka na kontre hladala cystu a tej nebolo🙂. Zbavila som sa castych mykoz kzore sa mi dookola opakovalia v6dy domtor pteliecil len vipkami, kremom. Daval veci na upravu miktoflory a ine vzdy sa mykoza vratila. Aj celkovo sa lepsie citim, je poznat ze sa mi hormony upravili, menzes mam ako hofinky, krvacanie v pohode nato ze mi v minulosti operovali endometriozu.. Dokonca som prestala mat problemy zo zlatou zilou. Aj s tym som mala dost vazne problemy. Toto boli dovody preco som nasla velku doveru v tiande a teraz uz s nou aj pracujem a velmi rada poradim. Nielen mne pomohla aj kopec znamym ci inym zienkam. Ked zena dosledne berie kúru tak naozaj vysledok pride. Aj kopec zien poznam co vdak akure otehotneli. Nakolko kazde telo je ine, ma ine zdrav poroblemy tam neda s povedat ze po 2 mesiacoch zena zarucene otehotnie. Poznma zeny co mli viackrat neuspesne IVF ci IUI a ostali tehotne prirodzene pri uzivani produktov

kathiexxx
4. nov 2021

@perlaa môzem poprosiť tiež to video a kontakt tiež uvažujem že by som to vyskúšala.

kathiexxx
4. nov 2021

@evina0 tiež uvažujem o užívaní cez koho ste to riešili.

marci987
4. nov 2021

@kathiexxx pisem ti IP

mirka11333
7. jan 2023

@evina0 dobrý deň. Mohli by ste mi prosím poradiť ohľadom vložiek? Tvoria sa mi myomy. Podstúpila som už zákrok. Otehotnieť sa nám nedarí viac ako rok. Môžem poprosiť viac info , ktoré si vybrať ako používať atd a skúsenosti s kúrou? Ďakujem krásne ❤️

cokoemma
14. jan 2023

@evina0 poprosím, čo všetko si užívala?

andreahirkova
21. jan 2023

@mirka11333 Dobrý deň. Robím poradenstvo pre spoločnosť Tiande, rada vám poradím.

ericek28
15. aug 2023

@mirka11333 skusili ste tie vlozky tiande?