Vpáčené bradavky v 1ť rokoch?

lenka181818
31. jan 2019

Potrebujem poradit. Mám 15 rokov a moje bradavky sú vpacene.. keď raz budem mať priateľa určite sa mu to nebude páčiť. Je ešte možné že by mi nejako dorástli?alebo neviem

lubik87
31. jan 2019

@lenka181818 smer gynekológia a najskôr.mas skrátené vazivo takže myslím že veľmi nie ..ale sú formovače bradaviek tie ti pomôžu natiahnuť ale či je to vhodné pre netehotne neviem..choď k dr a porád sa tam 🙂

lea202
31. jan 2019

S mamou si to riešila? Netreba sa hanbiť 🙂

lubik87
31. jan 2019

@lea202 a.naco to má riešiť s mamou ?🙂 Môže jej to akurát tak spomenúť a to je celé ..mnoho žien ani netuší že je možné mať aj vpacene bradavky

kristina2412
31. jan 2019

@lenka181818 skopírovala som ti časť článku,ktory na stránke Estheticon pisala jedna lekárka : "Nakoľko však ženské prsia prechádzajú vývojovými zmenami, je celkom bežné, že veľa dievčat v puberte trpí problémom vpáčených bradaviek. Toto je však situácia ešte v stave rastu prsníkov a pokiaľ nie sú prsia definitívne sformované (zhruba vo veku 16-18 rokov), tak sa s veľkou pravdepodobnosťou tento problém vyrieši sám bez nevyhnutnej operácie. " Čiže na tvojom mieste by som sa netrapila☺️daj tomu cas.

sasesoe
31. jan 2019

@lenka181818 ahoj, ked si das do googla vpacene bradavky mamila dojcenie, tak zistis, ze to nie je prekazkou dojcenia... no a kedze to riesia mamicky s babatkom, tal uz isto mali aj priatela, partnera manzela a nebol to pre nich problem... takze kvoli tomu sa nemusis stresovat a ako bolo spomenute vyssie, este si v puberte sa moze sa to upravit.