Vred na zadočku

izabel125
28. dec 2017

Ahojte prosím vás poradťe mi mam ročnu dcerku a objavil sa jej na zadočku vred je dosť veľky a tvrdy mastila som ho čiernov mastov ako nám poradil doktor .Ale ešte stale z neho nevyteka hnis iba sa na vrede s vstrede objavila biela bodka .Nevie mi niekto poradiť niečo ? kto ma s tím skusenosťi.Dakujem

papa2
28. dec 2017

Ahoj,u mna zabera na taketo veci jedine kokosovy olej...aj na podkozne...za tri,styri dni je pokoj 😉za skusku nic nedas...

ukulela
28. dec 2017

ja by som skusila sudokrem. ten sa dava aj na mierne akne myslim, tak by mohol pomoct. ak to videl doktor, ok. hlavne do toho nesprtaj, nech sa to vysusi samo. a ak sa da, nech je mala bez plienky. tiez by som to nemocila zbytocne pri kupani.

katharines
28. dec 2017

Nuz vred nie je sranda. Moze ist o bakterialnu infekciu. Strasne boli a velmi pomaly sa hoji. Po prasknuti moze hnis vytekat aj dlhsie. Skus jej primiesat do kokosoveho oleja aj cajovnikovy olej, ktory ma antisepticke vlastnosti. Je potrebne aj posilnovat imunitu. Ak by sa objavili dalsie vredy je potrebne to riesit systemovo. Ma nejaku otvorenu ranku, ktora bola zapalena dlhsie? Alebo nieco pod nechtikom?

katharines
28. dec 2017

@ukulela vred nie je akne

katharines
28. dec 2017

Je mozne ze ked to ma na zadocku, ze tam mala nejaky skrabanec predtym?

katharines
28. dec 2017
lindusss2016
28. dec 2017

Inak kamoskin syn mal nieco, co vyzeralo ako vred a nakoniec to.bol nejaky stafylokok tusim a preliecovali to dost dlho atb, ja by som to.riesila jedine s dr

zuzkamargit
28. dec 2017

kvalitny tea tree olej na to daj

ebi88
28. dec 2017

No ked to je nejaky -kok tak aj atb , doktor to aj videl?

izabel125
autor
29. dec 2017

@katharines ano ona uz jeden vred mala zahojil sa asi po troch dnoch doktor jej predpisal ciernu mas a enste nejaku hojivu a znova sa objavil lenze doktor nam dal to ise aj teraz ale cez noc jej koneccne praskol a vitiekol .A otvorenu ranu nema nikde dakujem za rady

katharines
29. dec 2017

@izabel125 chudatko malicke. Este by som jej urcite dala Framykoin mast - je to antibioticka mast, ktora sa dava aj na vredy. A je treba, aby vela pila, vit C, vit D, omega-3 kyseliny, spalda (celozrna) a vyrobky z nej pomaha cistit krv

izabel125
autor
29. dec 2017

@katharines Dakujem

eriknikto
10. jún 2019

Ahojte spravilo sa mi pri análnom otvore taká gulička je asi veľká 1-2 cm boli to keď chodím alebo keď sedím môže to byt vred podľa mna asi áno čo sa stane ak si to prepichnem ?