Vynechala som 1 tabletku antikoncepcie a odvtedy nemám menzes.

livs25
9. sep 2019

Ahojte ... Po prvom tehotenstve som si dala predpísať antikoncepciu Dessiret.. všetko bolo ako má byť... občas som mala také stavy,že som mala menštruáciu aj dvakrát za mesiac,ale ináč ok..No raz som zabudla zobrať tabletku a od vtedy nemám menštruáciu proste mi stopla,pre istotu som si urobila aj t.testy..ale negatívne..aj vám zvykla takto meškať a potom prišla,alebo mám zájsť k dr?

matejko18
9. sep 2019

@livs25 ja som užívala dlhooo antiku a niekedy som vôbec nemala alebo len takú slabu...

gabulienka623
9. sep 2019

Práve pre dessiret je typické že ms nie je vôbec. Ja ked som užívala nemala som 9 mesiacov, no ale potom ked prišla tak som krvácala a spinila mesiac vkuse.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stankadu
10. sep 2019

ja som ju užívala tiež zopár mesiacov a vtedy som mrchu nemala vôbec

pracujucazienka
10. sep 2019

@peter952 keď budeš ty ten čo tie deti porodí mozes byt moralista..niesme 300 rokov za opicami aby každá jedna nevedela aké lieky berie ale radšej antiku ako ísť na potrat či?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pracujucazienka
11. sep 2019

@peter952 ja si študovať nemusím nič nemaj obavu ale zakladateľka položila úplne inú otázku nie akú antiku ma užívať..

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pracujucazienka
11. sep 2019

@peter952 ešte stále otázka znela či sa to stalo aj niekomu inému nie či je škodlivá takze si si asi nesprávne prečítal alebo ti chyba čítanie s porozumením..zakladateľka preferuje hormonálnu myslím si že dostatočne poucena o druhoch antikoncepcie..aj tak si myslím že chlap nemá čo kecat do toho akú antikoncepciu kto užíva..radšej zničenú pečeň ako ľudsky život

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pracujucazienka
11. sep 2019

@peter952 po prvé,po druhé,posledné moje telo moje rozhodnutie ja som tehotná ja rodím žiadne my proste neexistuje alebo kedy ti žena povedala že pôjdeš na sterilizáciu tak hlupo poslúchnes?ak chceš upozorňovať založ si svoju diskusiu alebo sprav nejaké stretnutie nie nevyžiadané rady 👍🏻

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pracujucazienka
11. sep 2019

@peter952 áno existuje ja som po svadbe ostala svojprávna osoba ktorá dokáže o sebe sama rozhodovat skús to aj ty alebo to poraď žene,že nemusí robiť čo chceš ty ale čo chce ona

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pracujucazienka
11. sep 2019

@peter952 tak daň raďte s odborníkmi a nie ujom googlom a MK ..zaslepujes ľudí vzťahom ale pokial sa rozídete všetko ostáva na žene takze spoločne rozhodnutie jej bude na dve veci ..prajem ti príjemný večer lebo ja končím zbytočnú diskusiu s tebou nakoľko to zakladateľke nepomôže v jej probléme

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pracujucazienka
11. sep 2019

@peter952 isto kvôli tomu že ty si to napísal teraz všetky ženy na svete vyhodia antiku teba poznať v reálnom živote tak by ma šľak trafal..prajem príjemný večer

livs25
autor
12. sep 2019

@peter952 nebrala som ju dlhodobo za prvé ,a otázka bola , či sa to niekomu ešte stalo a to som konkrétne myslela nejakú ženu... Odpoveď som dostala a o Vaše poučanie nestojím sprepáčenim 😊 lebo viem, čo mám robiť a zatiaľ som svojprávna🤪

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz