Výrastok na bradavke

vemi23
21. okt 2022

Prosim vas mali ste pocas tehotenstva taku malu ako by bradavicku alebo vyrastok na bradavke? Ja to mam uz asi treti mesiac momentalne mi za chvíľu končí 5.mesiac . Nevsimala som si to ale vcera ked som sa prezliekala tak ma to dost zabolelo je to velke ako zrnko cukru alebo neviem nie moc velke... Predtym to nebolelo teraz ano...

humajnicek
21. okt 2022

Tak s týmto som sa ešte nestretla. Keby si dojčila, tak áno, to by som skôr chápala, ale v tehotenstve? Nechceš sa poradiť radšej s lekárom, nech vieš, na čom si, aby si sa teda nebála?

tanyan
21. okt 2022

Ja som mala počas tehotenstva stopkovité kožné výrastky. Dala som si to na kožnej ambulancii odpáliť elektrickou ihlou (kauter) - bezbolestný sekundový zákrok a nevyžaduje žiadne ďalšie ošetrovanie alebo liečenie. Určite to treba minimálne konzultovať pred pôrodom, lebo by to mohlo znepríjemňovať život pri dojčení.

vemi23
autor
21. okt 2022

@humajnicek idem za gyn ale az za par dni som objednana

humajnicek
21. okt 2022

@vemi23 Tak potom ti nezostáva nič iné, len vydržať🙂 Ale neboj, dobre bude.

vemi23
autor
21. okt 2022

@humajnicek ved ano vydrzim dakujem 🙂

tessa2299
21. okt 2022

@vemi23 ano. Mne sa to hned vedla bradavky spravilo. Velkost cca ako mensia sosovica (taka polovicna). Uz si robim srandu, ze dalsia bradavka mi rastie. Mna to neboli.

vemi23
autor
21. okt 2022

@tessa2299 ako ani mna to nebolelo prve mesiace ale ono to troska stmavlo 🙄 myslis ze to odpadne?

nitka1157
21. okt 2022

@vemi23 mas to pressne na bradavke? Mne sa spravilo pocas tehu nieco podobne ale na dvorci.bola som s tym u koznej kedze sa mi to aj odluplo a spravilo este tmavsie.povedala ze to su hormony.vela sa toho vytvara v tehu a pocas kojenia.ze to je nieco ako mazova zlazka.to znamienko tak pomenovala. Pozrela ho a ze je to ok o 3 m kontrola ale ked prestanem kojit malo by to zmiznut zase.uvidime. ak by to krvacalo svrbelo bolelo mam hned prist.ale mne to nic nerobi len ako som spominala vie saa to odlupnut a znovav sa to spravi

tessa2299
21. okt 2022

@vemi23 ja som bola aj dnes na kontrole u gyn, ale som jej o tom ani nerozpravala. Neviem co by to mohlo byt. Mozno ako pise kocka predomnou, ze z hormonov.

maminkapb
21. okt 2022

@vemi23 mne sa tiez jedno spravilo, som v 15tt

brezza
21. okt 2022

Mala som. Bola to taka minibradavicka. V 8 mesiaci som si to dala vypalit a bol pokoj

vemi23
autor
21. okt 2022

@nitka1157 ano presne na bradavke... Pri noseni podprsenky ma to boli lebo ked sa hybem tak to drazdim zrejme a aj ked mam len tricko bez podprsenky tak si to trem o triko ani tak ani tak... Isto to zmienim gynekologicke nejde o to ze to tam mam ma to vela zien v tehotenstve a potom sa to strati ide o to ze ma to pri dotyku boli 🙄

ailiba
21. okt 2022

@vemi23 neviem, co presne myslis, ale ja som mala nieco take a bolo to biele. Mala som to par mesiacov a potom to odpadlo... Ani neviem, co to bolo.

zuzulik1308
18. nov 2022

@vemi23 ahoj mozem sa spytat ako si to doriesila? Ja som teraz v 17tt a tiez ma to boli ked sa obtriem. Na kontrolu idem az 1.12. tak len tak ci nevies poradit co s tym?

vemi23
autor
20. nov 2022

@zuzulik1308 ahoj no odpadlo to... Ale myslim ze preto ked som ráno vstala a tak sa mi to zavadilo do trička ze som videla az hviezdicky od bolesti. Asi sa mi to troska akoby oddelilo a potom to scernalo a odpadlo.

zuzulik1308
20. nov 2022

@vemi23 no ved toto ze ked zavadim o to alebo sa len uterakom utriem tak to tak neprijemne zaboli.... natieram si to lanolinom tak snad to odpadne. Ale dakujem 😊