Vyšetrenie u gynekológa počas menštruácie

nikolca
6. mar 2019

Prosim vas móžem byť aj vtedy vyšetrena?doktor mi kazal prisť piaty den menštruacie no len ja mavam velmi silnu menštruaciu.Robil mi ultrazvuk a vraj sa mu zda že mam na maternici bradavicu.bojim sa isť na vyšetrenie že sa to potvrdi.prosim vas neviete niekto ako sa to lieči a je to prenosne?vopred dakujem za odpoved

jamimka
6. mar 2019

Mne keby doktor povedal, ze mam nieco na maternici, tak tam idem hoci aj druhy den menzesu, nie je to sranda. Oni maju takych pacientov vela, ...a ostatne sa pýtaj priamo jeho, este nevies co za nález videl, drzim psty.

veronikaszabova
6. mar 2019

@nikolca ved ti urcite nebude robit sono zospodu ale zhora

lucka12399
6. mar 2019

@nikolca chod, aj keby ti nieco zistil tak cim skor tym lepsie .. vsetko sa da riesit .. drzim palce..

nikolca
autor
6. mar 2019

@jamimka bola som u neho včera no menštruaciu mam dostať až 20-teho no musim čakať.bola som v takom šoku ked mi to povedal že som sa nezmohla ani na slovo

lenca3
6. mar 2019

Mne spravila moja gynda sono zo spodu aj cez menstruaciu lebo som mala cystu, je to trochu neprijemne, ale pohodka, urcite chod

domcci72
7. mar 2019

budem ti drzat prsty, aby to nebolo nic vazneho. vysetrenia robia cez ms bezne, ako viem, ze to nie je prijemna predstava, ale oni su na take veci zvyknuty

dmk_1
16. mar 2021

Aj cez menstruaciu sa da, raz som dokonca musela stiahnut nohavice a ukazat vlozku, aby videla menstruacnu krv, pre mna to bolo strasne zahanbujuce, no lekarka uz videla vselico.. A davnejsie som bola na sono taktiez cez menstruaciu, nepamatam, aky bol problem, natiahla na sono kondom a vysetrila. Lekar s urcitostou vie, ze v piaty den cyklu este budes mat nejake pozostatky menstruacie, tak sa nehanbi. A cim skor zachyti nejaky problem, tym skor sa z toho vyliecis, neliecene veci zanechavaju velke problemy. Len bud v pohode, lekari videli uz fakt vselico 🙂