Vysoký prolaktín

meninka
12. júl 2016

Ahoj, lekarka mi zistila vysoky prolaktin a nasledne adenom hypofyzy. Beriem lieky Medocriptine a kvapky Mastodynon. 😀 menzes sa zastavil. Neviem co mam robit, som velmi zufala 😒

petamazan
5. okt 2016

dobry den, nemali ste problemy s tocenim hlavy a piskanim v usiach pri brani medocriptinu?

meninka
autor
23. okt 2016

Nastastie nie. Problem je ten, ze nemozem pracovat.

beruska141
23. okt 2016

@petamazan ja som mala s medocriptine problemy. akonahle som stála bez pohybu, som odpadavala. bezna davka je tusim 1tableta, ja som uzivala stvrtku, aj tak ma pravidelne trieskalo o zem. ale prolaktin po niekolkym mesiacoch klesol. po prvom porode som ho mala zasa zvyseny, vtedy mi uz ina gynekologicka dala parlodel, dokonca plne hradeny poistovnou, a ten som znasala absolutne bez problemov, aj my rychlejsie klesol prolaktin. skuste si aj vy pytat. ten medocriptin je celkovo zle znasany

petamazan
23. okt 2016

bola som na magnetickej mozgu kam ma poslal neurolog tak uvidime ci nieco zistia.

meninka
autor
23. okt 2016

@petamazan Mne zistili maly adenom a hned mi nasadili liecbu. Ale citim sa zle... Drzim palceky.

petamazan
23. okt 2016

tak uvidime. mam z malej aj dost zly chrbat, nastastie masaz pomohla a bolia ma zuby na jednej strane a zrovna na tej strane pocujem piskanie najviac. neviem vobec co to moze byt. sem tam sa mi aj hlava zakruti.vela ludi mi vravi, ze to je aj psychika

meninka
autor
23. okt 2016

@petamazan by som skusila sa poobracat a venovat sa svojmu zdraviu. Snad neurolog by pomohol.

petamazan
23. okt 2016

neurologovi sa mam ozvat ked mu pridu vysledky z magnetickej rezonancie tak som zvedava. ale celkovo na lave ucho som citlivejsia aj ked vonku fuci

meninka
autor
23. okt 2016

Za vysledkami netreba dlho cakat

martina772
23. okt 2016

Ja som mala rovnaký problém, užívala som norprolac a ani neviem, či som vybrala dva blistre a otehotnela som. Predtým som tiež nemala menzes

eviiik
23. okt 2016

Ake ste mali prizkaky pri vysokom prolaktine? Co bol dovod,ze ste si ho davali vysetrit?dakujem.

meninka
autor
23. okt 2016

Gynekologicka ma poslala na endokrinologiu

eviiik
23. okt 2016

Ale aky bol dovod. Pocity?

meninka
autor
23. okt 2016

@eviiik Zaujimave je ze ma nikdy hlava nebolela.

eviiik
23. okt 2016

Ja len mam kratsiu menstruaciu a obcas vytok z prsnika po stlaceni...

meninka
autor
23. okt 2016

@eviiik mas dieta a vysoky prolaktin sa dobre lieci

eviiik
23. okt 2016

Ja to nema potvrdene od lekara... ale budem musiet si dat overit. A dieta ma uz 7 rokov.

meninka
autor
23. okt 2016

@eviiik nie je to zle

lucinkaboz
21. sep 2019

@petamazan to aj ja mám , ale hlavný problém je u mňa krčna ch

petamazan
21. sep 2019

@lucinkaboz no ja po troch rokoch co som nevedela, ze tocaky a bolesti hlavy mam z krcnej tak konecne som zacala chodit fyzioterapeutom a dali mi to dokopy, ale treba cvicit aj doma, ked cvicim pravidelne tak je to super ako kedysi. Jedine co ma trapi je pistanie v usiach a to mam 3 roky vkuse. U usneho vsetko ok

kandrea
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinkaboz
21. sep 2019

@petamazan ahoj a co cvicis sm system? ja tiež ucho s krkom zubami

petamazan
22. sep 2019

@lucinkaboz sm system je skor na celu chrbticu a krize, ja mam totalne jednoduche cviky a fakt mi pomohli. Teraz dlhsie necvicim a je to dobre. Ja mam, ale cviky skor zamerane na spevnenie krku. Mam slabe svalstvo tak mi nedrzi hlavu tak akoby malo a potom mam pretazenu krcnu. Ja mam hlavu tak dopredu nahnutu. Viem si davat pozor, ale zas uz viem, ze ked ma zacne boliet krk uz davam hlavu zas dopredu. A fyzioterapeut mi masiruje jednotlive stavce, bolave ale na druhy den je to super

lucinkaboz
22. sep 2019

@petamazan Ako ja

danielkadandy
17. jan 2023

@petamazan ahoj a ked si isla k fyzio musela si pred tym aj na rtg? Ja mam dlhorocne problemy s krcnou a hrudnou..myslim ze stresom mi tuhnu svaly

danielkadandy
17. jan 2023

@petamazan tiez mam ten problem a tiez aj hucanie v usiach