Výtok na 13. a 14. deň, bolesť v podbrušku na 17. deň

koka231
4. nov 2014

Ahoj mam taky problem ze na ten 13-14den som mala slaboruzovy vytok aj na papiery ked som sa utrela a aj na nohavickach a teraz mam taky tlak a bolest v podbrusku co to moze byt? Mate skusenosti niektora?v nedelu som za zobudila stym ze som chora nemoze ma bolet podbrusko stoho ked zakaslem tak to viac citim tu bolest ...inak snazime sa aj babo a beriem sk kys.listovu tak neviem co by to mohlo byt s manzelom sme sa mojkali pocas ms nemohlo by to byt tehu casovo to vychadza to uhniezdovanie ak spravne ratam 🙂

koka231
autor
5. nov 2014

odpovie mi prosim niekto?

koka231
autor
5. nov 2014

a ešte ktomu mam nepravidelny cyklus 29 - 32

lenz
5. nov 2014

Ahoj podla mna asik skor nie ak ti vychadza ovulka niekedy 13-14 dc tak uhniezdenie tak oo 20tom dc ale ak nevies kedy mas ovulku ?

koka231
autor
5. nov 2014

@lenz neviem kedy mavam ovulku lebo mam nepravidelny cyklus a bt si nemeriam a ani ovu testy nepouzivam

katarina247
5. nov 2014

Ja som mala to isté a dnes mám krásneho zdravého chlapčeka. Aj ja som mala taký istý dlhý cyklus. 🙂

lenz
5. nov 2014

@koka231 no tak jedine pockaj ci pride mrcha a ked nie testik sprav ale skor ako po meskani nerob sa ti neoplati peniazky vyhadzovat

andreasiskova3
5. nov 2014

Ja som v takom čase mávala ovuláciu a vždy dosť bolestivú. Začalo sa mi to zrazu, prv som ani nevedela kedy som ju mala, tak možno sa to aj vám tak začalo prejavovať.

koka231
autor
6. nov 2014

@andreasiskova3 a ked mi stale pretrvavaju bolesti podbruska?to nevadi?ci to moze byt aj z kasla co mam?
@katarina247 juj no tesila by som sa aj ja keby som cakala drobca v co asi nedufam :-/
@lenz no este mi zostava cca 10dni do mrchy ak uvidim
ale niktore pisali ze otehotneli aj pocas menstruacie a mi sme sa milovali pocas ... aj moja svagrina tak a este mala ktomu aj tri mesiace mrchu a az potom zistila ze je tehotna ked jej bolo zle z pizze 🙂

andreasiskova3
6. nov 2014

@koka231 ja som ti mavala takych 5 dni, teraz neviem lebo som mala ešte len prvýkrát menzes po pôrode, tak uvidíme. Buď to je teda vo vašom prípade zahniezdenie ale môže to byť aj zápal vaječníkov, to tiež dosť bolí. Veď uvidíte či príde menzes. Aj keď poznám presne tú nedočkavosť 🙂

sunny15
6. nov 2014

Ahoj,tak po prve otehotnenie pocas mrchy je mytus...myslim,ze zena ktorá ovuluje pocas menzesu je rarita...skor omyl tela...tam sa predsa neoplodnene vajicko vypudzuje aj s vystelkou maternice...takze zbytocne by telo vypustalo dominantny folikul ked zena nema pripravenu sliznicu maternice,lebo sa odlupuje a musi po mrche opäť narast aby bola dostatocne vysoka ,prekrvena a pripravena na uchytenie vajicka to sa väcsinou deje az okolo 18dc... cize ak ma zena ovulaciu na 14dc tak uhniezdenie trva 4-5dni...cize vystelka maternice az za tak dlho od menzesu je pripravena na prijatie vajicka...samozrejme ak ma zena dlhsi cyklus tak sa to deje trosku neskor...a myslim ze spermie nemaju velku sancu preniknut az do vajickovodov ked zena krvaca..tam proste nemaju vhodne prostredie na pohyb a ani spravne ph ako pri hliene ktory sa pri ovulke tvori a pomaha spermiam prejst cez krcek az do maternice a odtial do vajickovodu za vajickom...a po druhe ak zena tvrdi ze otehotnela pocas menzesu tak to tak nie je...ono aj ked sex bol napr na 5dc pocas mrchy a zena uz takmer nekrvacala...moze byt ze spermie su v tele zeny dalsie 4dni kde prezivaju a cakaju na vajicko...a ak zena ma ovulaciu napr skor na 9dc tak sa moze stat ze k oplodneniu doslo vtedy...no a zena si mysli ze pocas menzesu lebo styk bol vtedy...len sa zabuda nato ze spermie v tele mozu prezit...a pockat na ovulku...takze sa napr.mohlo stat ze si otehotnela aj ty takto... 😉 ale ohladom tvojho problemu-bud to bolo uhniezdenie a oplodnenie sa stalo tak ako popisujem...a aj bolesti mozeme prisat k tehotenstvu...lebo to tak byva-bolest v podbrusku ako na menzes,ci pichanie vo vajecnikoch atd. alebo mas ovulku, ja som mavala vzdy bolestivu ovulku a obcas aj s takym krvavym vytokom,...no a posledna moznost mas zapal-maternice,vajecnikov,zapal moč.ciest...