Yves Rocher a svrbenie na intímnych miestach

zuzulik27
23. okt 2017

ahojte baby. tie co pouzivate sprchove gely od yves rocher. sposobuju svrbenie na intimnych miestach? ma s tym niekto takyto problem? objavila som tuto znacku, mam mic. vodu ktora je super a skusila by som aj sprchovy gel lebo takmer vsetky ostatne mi sposobuju svrbive problemy "tam dole." prosim ak niekto ma po tychto geloch yves rocher takyto problem nech sa ozve aby som nevyhadzovala peniaze...

dakujeeeeeem

eeffka
23. okt 2017

@zuzulik27 ak mas problemy pouzivat specialne intim gely.

lienqa
23. okt 2017

@zuzulik27 No pokiaľ neskúsiš ako chceš nato prísť? Niekomu môže robiť zle ale tebe nemusí. Vyskúšaj jeden a uvidíš. Neriaď sa tu ostatnými či im robí zle alebo nie 🙂 A ako je spomenuté vyššie prečo neskúsiš gél určený práve na hygienu "tam dolu"?

zuzulik27
autor
23. okt 2017

aj tie co su urcene na intim hygienu mi skodia. ci lactacyd alebo saforelle. preto len cista voda tam dole. ale jednoducho aj sprchovy gel mi skodi, hoci si ho davam na km od intim miest. nechapem, cely zivot nic, aj atb som mohla brat aj sladke a nic, vsetko bolo ok. ale posledne tri roky sa neviem toho zbavit. zrazu mi skodi vsetko, aj toaletak, aj spodne pradlo, aj sprchove gely, akakolvek drobna sladkost... no na zaplakanie. a vytery vsetko ok.

lienqa
23. okt 2017

@zuzulik27 Nevymenila si prášok na pranie?

seblicek
23. okt 2017

Ja som toľko toho vyskúšala aj od YR aj Lactacyd aj kadečo, nakoniec som ešte si povedala, že jeden skúsim nejako Chilly alebo tak sa to volá a ten mi sedí úplne v pohode a to mne fakt stačí málo a mám problémy so svrbením 😉

babulkomale
23. okt 2017

Na intimne miesta len cista voda, cista voda a este raz len cista voda. Odvtedy nemam problemy tohto typu - 7 rokov.