Z čoho môžem mať jemné svrbenie?

15. nov 2020

Ahojte od včera večera mam tam dole jemné svrbenie. Začalo to potom ako som sa okupala. Dnes ráno som ešte s čistou vodou sa oplachla ale stále cítim svrbenie sem tam, nie stále. Keď curam tak ma nič nepáli takže zápal močových ciest to asi nebude. Neviete čo na to? Alebo z čoho to môžem mať. Ďakujem

petamich
15. nov 2020

moze to byt zacinajuca mykoza skus kupit canesten v lekarni 🙂

karpina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nely1704
15. nov 2020

Kúp si krém na vyrovnanie ph

ajka251
15. nov 2020

Ake mydlo alebo gel pouzivas?moze to byt aj z toho 🙂 ja som tak mala a zenska nic nezistila len sa ma spytala co pouzivam pri umyvani

autor
15. nov 2020

@ajka251 používam Dove tekuté mydlo na intímnu hygienu ale nedávam si ho dnu len okolie umyjem a potom s čistou vodou.

autor
15. nov 2020

Možno blbá otázka ale uvažujem že si kúpim tie vaginálne tablety nikdy som ich nepoužívala tak mám obavy či to náhodou neboli a ako najlepšie aplikovať

addi
15. nov 2020

Ahoj, môžeš mi prosím napísať správu? 🙂

rommitomy
15. nov 2020

Skus aj menej sladkosti menej sa stresovať ,prat spodné pradlo len v baby pracích praskoch a bez avivaze, na vysokú teplotu, nepoužívať tampóny pri menstruacii(len tie probiotické ak tak) aj ten dove ta môže dráždiť síce je intímny ale to neznamená že nepodrazdi. Z volnopredajnych veci skus buď canesten (ak je viditeľný aj biely tvarohovity výtok)alebo ešte lepšie nejake vaginalne probiotika (gyno-lact alebo idelyn beliema na večer sa vkladajú .) poprípade síce drahy ale výborný výplach clogin (tam je čajovník , aloe vera a borita kyselina )ak nemôžeš svrbenie vydrzat tak saforelle krém na okamžitú úľavu .ak môžem poradiť neico si hneď nasad a nepodcen to lebo pôjdeš neskôr na antibiotika a to so zbytočne ešte rozvratis mikrofloru v pošve.

luciannka83
16. nov 2020

Urob si vyplach s rosalginom. Mne toto stsle zaberie pri prvom podozreni na nieco.