Zabehli mi sliny a vypľula som krv

ivanusko
15. aug 2017

Ahojte..chcem sa opytat.....som tehotna...a dnes mi zabehli sliny a som tak drazdivo pokaslila....a nasledne som vyplula krv.....uz sa to neopakovalo.... viete mi poradit z coho to moze byt??

pininka
15. aug 2017

To je v tehu normalne, sliznice su viac prekrvene. Aj z nosa mozes krvacat

ivanusko
autor
15. aug 2017

@pininka fakt???? Nieje to nic vazne??? Velm j som sa zlakla....obcas ma kusok zastipe ked prehltnem.....pfuuuuu upokojila si ma😘

ivanusko
autor
15. aug 2017

A je to normalne ked som nie mozno ani mesiac????mozno mesiac 😊

pininka
15. aug 2017

Je to individualne, ale urcite to nieje nic vazne

monkijanacik
15. aug 2017

Mohla ti prasknut len daka drobna cievka na sliznici,pri tom tlaku,to je ok,ak by sa to opakovalo,c vitamin je super,ale v pripade tehu radsej konzultuj s dr.😉

ivanusko
autor
15. aug 2017

@monkijanacik dakujem krasne za odoved velmi ste ma upokojili......nekaslem vobec,,len akurat som tak drazivo zakaslala a nasledne ta krv....tak som sa zlakla velmi😞😞😞😞😞

klaudi31
15. aug 2017

Je to v poriadku, aj mne sa počas tehotenstva niečo podobné stalo. pininka má pravdu v tom, že počas tehotenstva máš sliznice a vlastne aj všetko ostatné oveľa viac prekrvené takže takéto veci sú bežné. a ten vitamín c je na to super, aj mne ho vtedy doktor odporučil 🙂

ivanusko
autor
15. aug 2017

@klaudi31 vy ste mali aky problem???? Zlakla som sa len preto,,,lebo to bola cerstva krv......pfuuuu odlahlo mi...