Zápal močových ciest

sweet20
26. feb 2023

Ahojte, idem si pre radu.

Mala som zapal mocovych ciest. Cize klasika.. nemohla som sa vycikat, velmi ma to bolelo a stale na wecko.. Isla som k dr tak mi dala antibiotika na 10 dni aj probiotika. Doteraz vzdy ked som mala atb tak sa mi automaticky spravila mykoza vaginalna. Isla som po dobrati atb na kontrolu s mocom a uz som tam nemala krv ani hnis. Ale zaroven na tej kontrole som povedala, ze sa necitim vyliecena a tak mi zistili mykozu. Ako vzdy po atb. Tak mi dali vaginalne tabletky ako vzdy. Dnes je to posledny den co beriem vaginalne tabletky a ked idem na wc tak ma az vykruca ako ma boli na konci mocenia. Vobec ma nic neboli ani nic nepocitujem len to, ze ked uz je koniec mocenia ta sa skoro rozplacem. Stretli ste sa s tym niekto?

miskamicha
26. feb 2023

@sweet20 ako casto mavas zapaly mocovych ciest? Je to bezne .mozno je nutna ina liecba

sweet20
autor
27. feb 2023

@miskamicha naposledy pred rokom... ale pred viac ako rokom to bolo kazde 2 mesiace cca

76california
27. feb 2023

áno, poznám to...kým som nevygooglila (v angličtine) Citricidal, tento mi zaberá do 24h vždy, pritom ATB mi nezabrali vôbec...budem rada, ak to vyskúšaš a dáš mi info, či to zabralo aj Tebe, lebo na mňa lekárka naposledy, keď som bola na cievkovanie na urologii - pozerala ako na zjavenie, že čo mi to pomohlo ? Nepoznala to......odvtedy som tam nebola, vždy zaberie naozaj do 24h najneskôr, vďaka Bohu ❤

https://sk.iherb.com/pr/nutribiotic-vegan-gse-g...