Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zápal po pôrode

sabinka2019
3. jún 2021

Cca 3 týždne som krvacala po pôrode 1 týždeň nič a teraz som začala znova slabo krvácať. Lenže teraz pri cikani cítim pálenie a rezanie.
Teraz som mesiac po pôrode ešte 2 týždne a pôjdem na kontrolu no čo mám robiť teraz?
A čo to môže znamenať? Pár dní pred tým má ako keby tam dole svrbelo na to som si dávala dubovu kôru masť.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabinka2019
autor
3. jún 2021

@viestta ale keď krvacam tak ma aj tak nevyšetri či?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaga18
3. jún 2021

Skus najprv zavolať gynekológovi a on ti povie, čo ďalej. Možno ťa hneď objedná, možno pošle obvodnému...

weronika171717
3. jún 2021

@sabinka2019 podľa mňa keď znova krvácaš, tak máš už normálne menštruáciu. Ja som po pôrode krvacala 4 týždne, deň pauza a znova som začala krvácať a po šestonedeli mi gynekologicka potvrdila, že to bola menštruácia (a to som synčeka plne kojila). A ta bolesť to je zápal, ja by som si robila obklady alebo sedavy kúpeľ z repiku.

sabinka2019
autor
3. jún 2021

@viestta cez ten týždeň kedy som nekrvacala tak sme mali 1x sex. Tak neviem či to mám spomenúť keďže ešte nie som po 6to nedeli a skôr sa za to hanbím...

nelca0510
4. jún 2021

@sabinka2019 mali. Lebo ste mali vydržať tých 6 týždňov / keď si nemala žiadne očistky (píšeš ze si nekravacala, ale stále je to skoro). Ale to ja vec. Mali ste ho aspoň s kondómom kvôli infekcií? Skus to rezanie obtelefonovať s gynekológom. On bude najlepšie vedieť usmerniť.

sabinka2019
autor
4. jún 2021

@nelca0510 ja som čítala jednu diskusiu kde písali ženy že záleží na žene ako sa cíti, že môžme mať aj skôr sex jak 6 týždňov po pôrode. Tak ja som nemala žiadne ťažkosti ani som už nekrvacala tak som si myslela že nič sa nestane. Bol to môj prvý pôrod... Ale zaujímavé je že od dnes už necítim to pálenie pri cikani tak kúpim si ten urologicky čaj aj brusnice a uvidím ako mi bude do pondelka.

nelca0510
4. jún 2021

@sabinka2019 ako po jednej strane chápem. Sama som očistky nemala už po 3 týždňoch od pôrode, ale aj tak sme cakali na odobrenie od gynekológa. Sna duz budeš ok🙂