Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zápal u ženy a muža

miselkaj
1. nov 2015

Ahojte, potrebovali by sme poradiť ... ak s tým niekto máte skúsenosti budeme veľmi radi ak sa s nimi podelíte. A ide o to, že som zrejme prekonala nejaký zápal a zrejme sa "nakazil" aj manžel, ja som sebe už dávnejšie kúpila canesten, a chceli by sme sa opýtať či sa to dá aj nejako preliečiť u neho? (áno plánujem ísť k lekárke, ale momentálne som mimo miesta bydliska) ďakujeme.

sissy27
1. nov 2015

@miselkaj zápal canestenom asi sotva... pokiaľ sa jedná o mykózu, tak určite treba preliečiť aj manžela... ideálne by bolo spraviť u teba výter a zistiť o čo presne sa jedná a podľa toho uvažovať aj o liečbe manžela...

mircalla
1. nov 2015

@miselkaj nejaky zapal....to musi urcit lekar....bez vysetrenia tazko
canestan si mozes davat a kupit v lekarni, otazne ci zaberie. ale treba aj tak preliecit aj partnera

angelous1991
1. nov 2015

moja znama raz takto riesila ze jej dal jej gyndar ampulky ze aby urobila muzovi doma stery , potom to doniesla lekarovi a podla toho mu uz on predpisal co potrebuje, cize jej muz tam ani ist nemusel a vyliecili sa obaja .... no to sa stava muz o tom ani nemusi vediet ze sa nakazi od zeny potom to nosi so sebou a ked sa zena vylieci stale opakovane to na nu prenasa ....

katarinamarkova
1. nov 2015

@miselkaj canesten nie je na zapal. tak ako pre damy aj pre panov existuju volnopredajne lieky, len treba vediet co vlastne potrebujete liecit, doktor vam to prezradi 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli