Zastaví Utrogestan krvácanie?

safina541
16. sep 2021

Ahojte, stalo sa vam, ze ste boli tehotna v 5 tyzdni a zacali ste krvácať? Je to take krvacanie že raz ked idem na wc, mam spinavy papier od krvi a potom zas nic a takto sa to opakuje 2 deň. Moja doktorka mi predpísala utrogestan, tiez ho beriem 2 dni. Chcela by som sa opýtať, ze na kolky den vam zabral a prestali ste kevacat. A ešte jedna vec, boli ma v pravo pod bruskom.
Ďakujem za rady.

miskamicha
16. sep 2021

@safina541 ja som takto krvacala opakovane do 15tt...zatial..dufam ze uz nebudem som.v 25tt. Neviem.ci pomohol utrogestan ale snad ano,beriem ho dodnes. Treba hlavne skontrolovat vitalitu plodu. Krvacanie by malo ustat. Drzim palce nech je vsetko ok... hlavne dodrziavaj kludovy rezim a lež co najviac.

nelca0510
16. sep 2021

@safina541 mne hneď. Pokiaľ sa to ma udržať udrží sa,utrogestan ani nič iné chybne embryo neudrží pri živote.

safina541
autor
17. sep 2021

@miskamicha ďakujem, ja idem az 22.9 ku svojej doktorke, tak dúfam, ze bude všetko v poriadku

miskamicha
17. sep 2021

@safina541 to je zachvilku...tak krvacanie nemusi nic znamenat... a ak sa ma nieco stat tak ako uz pisali, a embryjko je slabé neudrzi ho tam nic. Bude to okej uvidis😉

safina541
autor
17. sep 2021

@miskamicha ďakujem za povzbudive slova