Zbavili ste sa hemeroidov po pôrode?

anaj44
5. dec 2017

Dobrý deň chcem sa opýtať či ste sa zbavili hemeroidou po pôrode navždy a ako sa vám to podarilo dakujem

janulka1802
5. dec 2017

Urobili sami z dňa na deň v piatom mesiaci tehotenstva a po pôrode to bolo príšerne esteticky a tá bolesť zmizli mi asi do troch týždňov za pomoci capikov factum

anaj44
autor
6. dec 2017

@janulka1802 ďakujem vyskúšam zatiaľ už som 4 m po pôrode ale neriešila som to až do teraz a všade čítam že to je trvalé 😑 skúsim používať ms keď som začala a ak nezaberie aj kúpele v Dub more tak skúsim čapíky veľmi pekne dakujem

janulka1802
6. dec 2017

@anaj44 univerzálna rada asi neexistuje každému zaberie niečo iné a niekedy je to ozaj navždy mne sa sem tam objavia ale je to omnoho menej ako bolo po pôrode takze niečo pravdy aj na tom je

tanickalab
6. dec 2017

Tak ja som čítala, že sa dajú odstrániť aj operáciou ale je to dosť nepríjemné a navyše tak ako vravíš to nie je navždy.. Oni sa časom proste vrátia a buď zase operácia alebo čapíky, mastičky kadečo ale to zase pomôže iba na určitú dobu..

evitka83
6. dec 2017

@anaj44 navzdy je v zmysle, ze mozu zmiznut a kedykolvek sa objavit..az na par vynimiek 🙂 zavisi vela od stravy. dostatok vlakniny , nie vela pikantneho a sladkeho. Akutny stav riesia prave mast a capiky faktu a pod. este je v lekarni dostat taku vodicku, je drahsia ale robi zazraky, neviem nazov, mozem pozriet doma..kamoska si to dala odstranovat este pred tehotenstvom a s tehu sa jej to vratilo a je tam kde bola 🙂

vetva99
6. dec 2017

Isto sa prosim ta nestras tym, ze by si ich mala mat navzdy. To teda isto nie. Su na ne rozne maste, kupele ale asi najucinnejsie su capiky..

wikiwiki
6. dec 2017

@vetva99 To je síce pravda, oni môžu kľudne zmiznúť aj na pol roka, aj na rok, budeš mať pokoj ale zakaždým sa vrátia, je hrozne malé percento ľudí, ktorím sa ich podarilo vyliečiť fakt na stálo. A napríklad ani operácia nie je zárukou toho, že sa už nikdy neobjavia.. Pre väčšinu ľudí, u ktorích sa objavia je to celoživotný problém..

tata1401
6. dec 2017

...ja som to mala tak že mám vnútorné hemoroidy ☹ pri tvrdšej stolici, ak si náhodou nedám pozor aj krv na toaletnom papieri....mávala som to aj pred tehu aj po...každé ráno jem vločky s acidkom+vlakninu z lekárni si do toho ešte primiešam, snažím sa veľa piť...ráno nalačno lanový olej s pohárom vlažnej vody...jem mobivenal 1x denne...pre pokoj na duši som si dala spraviť aj gastro vyšetrenie, nakolko brat má kolitídu, takže som sa obávala či náhodou aj kôli tomu nemávam tú krv, našťastie dr. potvrdila hemoroidy...ked tieto veci dodržiavam tak je pohoda

ellca123
6. dec 2017

riesila som operaciou-klasickou/zadarmo/
som velmi spokojna.
krem a detralex boli len odkladanie problemu

anaj44
autor
6. dec 2017

@evitka83 akú vodičku rada by som skúsila ďakujem

anaj44
autor
6. dec 2017

Ďakujem žienky minimálne za povzbudenie a rady 😘

@ellca123
@tata1401
@wikiwiki
@vetva99
@evitka83
@tanickalab
@janulka1802

iffka2002
6. dec 2017

ja som mala v tehu aj po porode a zmizli (su to uz roky). nedavala som si na to nikdy nic.

evitka83
7. dec 2017
sandra2828
27. dec 2017

@ellca123 aj ja planujem si to dat odstranit operaciou.. ako ti to robili? A kde??Musela si byt v nem.? Dakujem.

maminka1986
27. dec 2017

Ahojte zienky pridam skusenost...
Po pôrode-priridzenom hrozne bolesti hemoroidy no des revala som denne no strašne nieco
Dala som si ich operovat pristrojom Hemoron palilo to ale ked som porod zvladla tak toto nic
A stiahlo mi to aj vonkajsie hojili sa mi pol roka ta rana...nirkomu za 3mes nikonu ako mne predsa je to len nestereline prostredie :(
Mocila v dubovej kore harmanceku atd presne takto pred rokom mi to operovali plus aj vnutri tzv vyrastok nenapada ma odborny nazov
Lenze ovmbhavili sa zas a dočítala som sa a je TO OZAJ PRAVDA ze je to chore HRUBE CREVO takze velmi zalezi co papate.a zabrali mi perfektne bioprotika nato drahsie ale fakt to pomoze skuste ich liecit zvnutra skoda ze som to nevedela skôr:/ 450e by som usetrila fakt skuste
Nazov sem nemôžem dat ak tak ip ale skuste zmeniť stravu babeny ja vysadila stiplave udene hlavne kakao

maminka1986
27. dec 2017

Zabudla som dodat pol roka som jedla detralex 3x2 a jedla vecer psylium super na makku stolicu

ellca123
28. dec 2017

@sandra2828 robili mi vnutorne hemoroidy v nemoc.Spisska Nova Ves
jeden den priprava,druhy den operacia/dala som si narkozu,ale robia aj lokalku,podla zelania/ ,treti den domov
odporucam ,ja som nechcela byt cely zivot na DETRALEXE
vsetko OK

anaj44
autor
2. feb 2018

@maminka1986 môžem poprosiť do ip telefóny probiotiká ako sa volajú? Ďakuje.