Zdravotná karta u gynekológa

misinka1234
7. nov 2022

Ahojte žienky 🙂 nemôžem uveriť, že konečne po takom čase vidím druhú čiarku na teste 🙂 stále tomu nemôžem uveriť. Ale poďme k veci viem že ma tu niektoré zjazdíte ale na gynekológii som nebola asi 10 rokov. Moja stará doktorka sa presťahovala a moja zdravotná karta sa stratila obvolala som už celú nemocnicu. Kedže sme sa snažili a nedarilo sim zháňala som nejakú doktorku a keď sa mi to konečne podarilo tak mi povedala že mi novú kartu založiť nemôže. Na ep dôvera neuvádzajú žiadného môjho gynekológa tak chcem Vás poprosiť o radu čo teraz ? Naozaj mi nemôzže založiť novú kartu aj keď prešiel taký dlhý čas. Proste teraz už vyšetrenie potrebujem a budem kľudnejšia keď to bude čím skôr ďakujem vopred za každú radu 🙂

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misinka1234
autor
7. nov 2022

@raja95 no jedine to že musím zistiť kde som vedená tak ja už neviem... a prečo ? Sama neviem ta spomínana doktorka ktorá sa presťahovala to je asi tak 5 rokov do zadu aj vtedy som obvolala celú nemocnicu a teraz som to po rokoch skúsila zas ... a nejako sa mi to nechcelo ďalej riešiť žiadne problémy neboli tak som nemala potrebu asi ... fakt sama si to ani neviem vysvetliť 😂

martul
7. nov 2022

@misinka1234 Ja som takto pred mesiacom riešila neurológa a keď mi vypisoval môj obvodný doktor výmenný lístok tak som sa ho pýtala, že kde mám ísť lebo moja doktorka odišla na druhý koniec republiky, povedal že po 5 rokoch môžem ísť komu chcem, len nech si to obvolám a tak aj bolo. Našla som si iného doktora, ktorý mi nanovo porobil vyšetrenia a vybavené.

salamistka
7. nov 2022

My sme mali v rodine niečo podobné, švagriná rodila v jednej nemocnici u svojej gynekologičky, pôrodnica sa časom zrušila, gynekologička odišla na materskú, tiež sme potom zháňali na sekretariáte nemocnice zdrav. dokumentáciu, ale nenašla sa...nový gyn. založil novú kartu.

misinka1234
autor
7. nov 2022

@martul aj úplne novú kartu ? No super tam kam chcem ísť nedvíhaju zajtra mám voľno tak si to vychodím 🙂 ďakujem

misinka1234
autor
7. nov 2022

@salamistka super ...super ďakujem 🙂

julinka65
7. nov 2022

preco nemoze zalozit novu kartu? asi to nie je rovnaky pripad, ale mne sa takto stratila karta u zubarky ked koncila a prehadzovali sa pacienti kade tade. tak neostalo nic ine, len mi novy zubar musel spravit novu kartu.

trgypadl
7. nov 2022

A na vuc nevies zistit kto prebral ZD po doktorke, ktora sa odstahovala? Niekto ZD prebrat musel, mali by Ti dat info...
s tym zalozenim karty, tak to je nejaka somarina... Skor sa asi boji, ze si este u niekoho kapitovana, a boji sa ze nebude mat platbu🤦‍♀️

martul
7. nov 2022
kornelies
7. nov 2022

@misinka1234 Kontaktuj svoju zdravotnu poistovna, popripade pozri si v applikacii, komu odchadzaju mesacne pausalne platby.
Ak tam nie je uvedeny dr, treba kontaktovat VUC. Karta tam musu byt v archive.

viestta
7. nov 2022

@misinka1234 kartu si daj do hľadať v archíve VÚC, tam idú karty zo zrušených ambulanvii

nelca84
7. nov 2022

@misinka1234 zavolaj na VUC-ku, oni budu vediet, kde je tvoja karta