Zlomený zub a snažilkovanie. Máme počkať?

erika1988
14. júl 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat na Vase nazory na moj problem... Uz som dvakrat potratila a teraz to su uz styri mesiace po druhom kyrete a lekar nam povedal ze uz sa mozme snazit o babetko... Lenze u mna nastal taky mensi "problem". Zlomil sa mi zub (akokeby nestacilo ze zub,ale osmicka). Moja zubarka mi ho tak perfektne vytrhla,ze mi tam nechala korene a vsetko ostatne vytrhala. A teraz mi to musia robit chirurgicky a to ma objednali az na november... A teraz som z toho sama zmetena,ze co mam robit. Ci mam pockat do toho novembra alebo sa zacat snazit o babetko...

livka299
14. júl 2013

Ja by som počkala. sú to len 4 mesiace...ale keď otehotnieš, a zub ťa začne bolieť tak to bude prúser ani tabletku ani injekciu pri ťahaní ....

lillona
14. júl 2013

mne trhali zub minuly tyzden s injekciou,ktoru mi tam pichali 4 krat a som v piatom mesiaci. kedze je to lokalne umrtvenie, tak to nema vplyv na babo.

majca1581
14. júl 2013

no tak celkom nie je pravda že injekcie nemaju vplyv na babo....ale ak mas taky problem tak neda sa to urychlit ten zakrok???urcite ja by som sa nesnazila ...a pockala by som lebo aj to može ublizit malemu ,,,ale dnes clovek nevie dnes skoro vsetko skodi 🙂 je to na tebe

maca_p
14. júl 2013

8cka trhana v poslednom trimestri 🙂 nerv detto

jajka71
15. júl 2013

tak, odporucaju neriesit trhanie zubov ani ine chirurgicke zakroky v case tehotnosti, ale kazdy organizmus je iny neverim tomu, ze pre vsetky tehulky je lokalna anesteza v pohode, mam kamosky, co to prezivali tazko, lokalka by nemala ublizit dietatu, este viac si ublizis, ked sa budes stresovat, drzim palce!

whiterosses
15. júl 2013

ja som tiež mala pred pôrodom, ked som už musela ísť zubárke aby mi vytrhol .. z injekciou, ..vieš čo, skús zavolať na chirurgiu a povec aký máš problém dr ti lepšie povie !!! a podľa toho sa zariad, či máte skúšať alebo počkať

dievcatko79
15. júl 2013

navrhujem sa preobjednat k inemu zubarovi (hoc by si mala za to aj zaplatit) a daj si odstranit tie korene skor ako v novembri, ked nechces mat obavu a chces cim skor otehotniet... urcite budes kludnejsia, ziadne stresy, predsa len psychika robi svoje... drz sa!! 🙂