Zmena gynekológa počas tehotenstva

patricia5522
3. feb 2022

Ahojte dievčatá, prosím vás mate niektorá skúsenosť so zmení gynekológa počas tehotenstva? Viem ze sa to dá keď je lekár ochotný vas prebrať ako pacientku aj tehotnú. Pripadne nejaké tipy priamo na gynekológ pôrodnik v BB.
A ďalšia otázka aké máte skúsenosti s gynekológ mi ja u toho svojho platím za každe usg vyšetrenie v poradni 20eur. Zaujíma ako to majú iní gyn v BB. Dakujem za vaše odpovede

nina19833
3. feb 2022

Pokial mas najdeneho noveho, ktory ta vezme, tak prestup. Podla mna by v tom nemal byt nejaky problem, ci uz pocas tehotenstva alebo normalne. Ja sice nie som z BB ale u mojho gynekologa som pri ziadnom vysetreni neplatila. Ma to aj uvedene v cenniku?

diana999
3. feb 2022

@patricia5522 ja som menila počas, ale to je jedina otázka? Z tej prvej časti?
😀

patricia5522
autor
3. feb 2022

@diana999 zaujímalo ma len ci s tým v BB ma niekto skúsenosť ale na fb skupine mi odporučili mudr schwarza tak povedala sestrička zw ma vezmú od 1.3 aj keď som aktuálne 22tt tak dúfam ze to vyjde lebo od svojho odcxhadszam kvôli prístupu a kvôli poplatkom 20eur za sono je moc na každej poradni

primadona
3. feb 2022

@patricia5522
ja platievam 5e za sono neviem prečo platíme však si odvádzame do zdravotky

ki_ki2
3. feb 2022

@primadona pretože gynekológ má od zdravotnej poisťovne preplatené len 3 základné ultrazvuky v tehotenstve.
-12tt
-20tt
-30tt

primadona
3. feb 2022

@ki_ki2 paráda teda ale 20e je dosť teda