Zmena menzesu po pôrode

kiska153
25. apr 2018

Baby, zmenil sa vám cyklus po pôrode?
Po prvom som bola v pohode ale teraz hrôza. Normálne som používala mini tampóny a vystacili mi,teraz mám krvácanie také silné, že normal tampón mi do hodiny pretiekol. MS mám od pôrodu tretíkrát, je šanca, že sa to vráti do normálu, alebo si mám kúpiť do zásoby mega? Toto je maximálne nepríjemné, hlavne v noci.

kiska153
autor
25. apr 2018

@xxxxxnnnnn Ďakujem

pininka
25. apr 2018

Urcite to bude lepsie, ak este kojis aj tym je to ine. Ja som mala prve tri strasne silne, teras je to iz lepsie. Ale cyklus rozhadzani aj tak.

zenaajmama
25. apr 2018

Ja kojim ešte, a tiež to mám raz silne raz slabé, raz vôbec.

kiska153
autor
25. apr 2018

@pininka no kojit ešte síce kojim ale aj u dcéry som kojila a MS v normale bolo,tak som teraz na nervy

pininka
25. apr 2018

@kiska153 verim, ja som marne cakala,ze po troch porodoch to bude lepsie, kratsi a menej krvacajuci, segra aj svagrina pomaly nevedia ze maju, no nic take. Mam ho presne ako ked som zacala v 12 tich

jany149
25. apr 2018

@kiska153 úplne ti rozumiem, ja som teraz po 2hom pôrode, kojim, ešte menzes nemám, tak si to užívam, po prvom pôrode došiel po 9mes a silny...tie prvé dni nikam ani poriadne nechodím, čo vždy "preteciem" a to mám maxi nočné vložky...

jany149
25. apr 2018

@kiska153 neviem ako poradiť, snáď len toľko že ak to bude pokračovať, tak zbehni k dr.,...ja som to zatiaľ neriešila lebo som otehotnela s druhým, ak to aj mne bude pokračovať budem to riešiť