Zodratá sliznica

9. máj 2021

Ahojte baby, idem si k vám po radu... Ako to slušnejsie povedať 😌môj priateľ je viac obdarený a po sexe ma boli spodok aj na dotyk cítim miestami až také tlaky úplne ma boli ten vstup a ta sliznica... Vlhká som dosť takže v tom problém nebude ani nieje nejaký extra drsný na mňa... Ale je to fakt nepríjemné a nedá sa takto fungovať zvyčajne to do 3-5 dní prejde samé... Preto ani nemôžme mat viac sex lebo by ma to bolelo ://... Ďakujem za všetky rady...

autor
9. máj 2021

Ešte dodám že som dosť úzka, pri predošlom partnerovi som takéto potiaze nemala... A obaja sme úplne zdraví... Ešte som rozmýšľala ci to nemôže byť z toho keď sa domna spraví :// ci z toho 🤷‍♀️

gleep1
9. máj 2021

Vyskusat olej a keď to nepomoze tak vymeniť penis 🤭

zabludenadusa
10. máj 2021

Často sa ukazuje, že genitálna kompatibilita je dôležitá. Preto existujú rôzne obdarení muži, lebo existujú rôzne vyvinuté ženy. Keď sa dvaja nekompatibilní zaľúbia, často vhodným riešením je kúpa pomôcok (ako pre ženu, tak aj pre muža).

autor
10. máj 2021

@zabludenadusa tak to asi nebude pre nás keďže spolu plánujeme do budúcna aj rodinu a spoločný život

zabludenadusa
10. máj 2021

No veď s rôznymi veľkosťami pomôcok si s dopomocou partnera môžeš rozšíriť vaginálny otvor.