Zvláštny menzes - poraďte mi

donakatarina
19. jan 2018

Ahojte. Pytam sa ci nema niekto skusenost aku zazivam ja od zaciatku mesiaca. Kazdym mesiacom som mala u mna klasicke kramy kazdych 28 dni. Zacibajuce s bolestami v podbrusku a lamanim v krizoch. Trvali tak 5az6 dni bezproblemovo. Tento mesiac mi meskali tyzden a pol s tym ze prislo krvacanie bez bolesti velmi slabicke. Cakala som kedy sa spusti bolest a nasledne moj klasicky menzes. Lenze krvacanie trvalo do vcera (11dni) a vcera sa spustil menzes. Uz som mala aj bolesti. Dnes rano som sa zobudila s jednoznacnym menzesom. Pocas krvacania ako takehi ma bolel vajecnik. Nie velmi len take pichave bolesti ale davala som pozor nato aby som sa velmi prudko nezohynala. dieta sa s partnerom nesnazime. S partnerom sa o dieta nepokusame. Vie mi niekto poradit? Dakjjeeem

ninusa7
19. jan 2018

@donakatarina si sa prechladila,tiez to moze sarapatit 😊 ked ta aj pichalo

bosoriak
19. jan 2018

@donakatarina stava sa, ludske telo nie je stroj, sem tam sa udeje nieco co sposobi vykyv v hormonoch a takto to dopadne. Kym nemas horucku, krce alebo obzvlast silne krvacanie (myslim povedzme jedna vlozka za 10 minut), tak by som to neriesila. Ak by sa to dialo pravidelne, isla by som k lekarovi.

donakatarina
autor
19. jan 2018

@ninusa7 to ze to pichanie prevladalo az do predvcera a predvcerom mi vystupila horucka a teraz ked som dostala menzes tak ma uz neboli. Dakujem za tvoju odpoved

donakatarina
autor
19. jan 2018

@bosoriak
Tak dufam ze je tk len nejaky vykyv nic nehroziaci. Nerozumela som ale tomu spineniu. Taky hnedasty vytok po dobu 11 dni. A ked to prestalo tak naraz som dostala menzes aky mavam bezne. Uz aj s bolestami v podbrusku a lamanim v krizoch.

bosoriak
19. jan 2018

@donakatarina spinenie byva priznakom nizsej hladiny progesteronu. Ale naozaj to moze byt len jednorazova udalost a uz sa nezopakuje. Mozno si mala stres, chorobu, nejaku inu dietu, mesiac v splne... Cokolvek 🙂

ferala
19. jan 2018

Prajem ti skoré uzdravenie a hádam to bude len lepšie!