Ako funguje možnosť využitia nadštandardnej izby v pôrodnici?

nikasekese
23. máj 2022

Zdravím. Ako funguje možnosť využitia nadštandardnej izby v pôrodnici? Kde je potrebné nahlasit záujem? Je vôbec možné dostať sa na tuto izbu? Majú zamestnanci nemaku zlavu alebo uprednostnenie? Vopred ďakujem za info

ailiba
23. máj 2022

@nikasekese zalezi na tom v ktorej porodnici. Napriklad na kramaroch v Bratislave pri hospitalizacii sa pytaju tieto veci, aj na stravu. Viem, ze na Antolskej je tych izieb malo, takze je to dost problem. Inde neviem.

dijka143
23. máj 2022

@nikasekese keby ze robis v roosveltke tak ako zamestnanec mas zlavu

nikyy
23. máj 2022

@nikasekese ja som rodila síce už pred ôsmimi rokmi, no vtedy to bolo tak, že som pred pôrodom nahlásila záujem že chcem nadštandard, lenže nebolo miesto keď som šla rodiť, tak ma dali na nadštandard ale 2postel. zapísali ma do poradovníka a hneď ako sa uvoľnila izba , prišli mi povedať a presťahovali ma, v mojom prípade to bolo hneď na druhý deň po pôrode .. no neviem ako to funguje teraz najlepšie je sa spýtať priamo v nemocnici kde budete rodiť 🙂

nikasekese
autor
23. máj 2022

@ailiba
@dijka143
@nikyy zienky ďakujem za info. nenapisala som že porodnica Ziar nad Hronom, nejak som to vypustila keďže som písala do ZH fóra 😁

ailiba
24. máj 2022

@nikasekese aha😅... Tak to som ti moc nepomohla... Vsade to moze byt inak...

dididudu
3. jún 2022

@nikasekese tu v žiari to funguje len po znamosti. Bola som svedkom ako jednu pani po jedno dni presunuli z vip izby lebo prišla daka znama nejakej sestričky ktora chcela tu izbu takze takto to funguje obyčajný clovek sa tak dostane len vtedy ked je ozaj poloprazdna porodnica

nikasekese
autor
3. jún 2022

@dididudu no to by som sa riadne naštvala keby mi to spravia 😮 neznášam takéto veci po známosti

dididudu
4. jún 2022

@nikasekese bohužiaľ tu to tak funguje. Ja som, akurat, tento tyzden ležala s dcérkou na deckom a bola volna vipka tak som az čudovala ze som sa tam dostala len tak