Práca v administratíve - Žiar nad Hronom

certi
30. mar 2022

Prosim Vas, neviete o nejakej v ZH alebo okoli? Nehladate do firmy?

lucik194
30. mar 2022

tu nie je zrovna najlepsie hladat pracu..... osobne popozeraj profesiu, popytaj sa vo FB skupine tvojho mesta resp okolia a administrativu by si mohla najst aj cez linkedin (mas profil?

certi
autor
30. mar 2022

@lucik194 veruze mam vsetko prezrete, 8h, ISTP, profesia, FB, znami....lindedin nemam

eliaska101
30. mar 2022

A nič ťa neoslovilo? Lebo čo mám dlhodobo zapnuté upozornenia aj na profesii tak mám pocit že veľa hľadá čo sa týka administratívy.

certi
autor
30. mar 2022

@eliaska101 aj mne chodia kazdy den, ale to su vsetko banky, poistovne, fin. poradenstvo...klasicka praca vo firme tak raz za 6 tyzdnov nieco, nikde nic...

certi
autor
30. mar 2022

@lucik194 pisala som ti spravu

lucik194
30. mar 2022

linkedin je v podstate "pracovna siet" . Poprepajas sa so svojimi kamaratmi, kolegami, spoluziakmi, proste ludmi co poznas, ale pracovne. T.j. neukladas tam obrazky zo sukromneho zivota, ani z prazdnin, proste cisto profesionalny zivot.

Vypises si vsetko ako svoj zivotopis a das ho zdielat. Je moznost v anglictine, nemcine, cestine, myslim ze slovencina tam nie je (ja mam v anglictine).

Napr. aby si mala predstavu, viem ze napr. ako to moze vyzerat (ci ju uz ma clovek rad alebo nie, profil ma fajn napisany, plus hladala som niekoho kto ma verejny profil
https://sk.linkedin.com/in/zuzana-caputova

hore mas meno, priezvisko, co robis s sucasnosti, su tam hore uverejnene nejake posty co si zazdielala, alebo ktorymi si prispela.

A potom mas klasicky zivotopis. Tu je napr. otvoreny profil prezidentky, nema nic sukromne, ale vies si nastavit, ze ked si ta da niekto vyhladat cez web tak uvidi len teba s fotkou a kde momentalne robis.

nastavis si tam ze hladas pracu a budu Ti chodit ponuky, plus napriamo Ta bude zamestanavatel vediet oslovit, lebo aj napr. vela firiem v BA momentalne hlada ludi cez svojich zamestnancov cez linkedin, ze ani ponuku smerom von neda, plus vies sa tam dat do roznych skupin, co ta profesionalne zaujme. Napr. programujes v nejakom jazyku tak si najdes taku skupinu a budes vidiet rozne oznamy, odporucania z tej tvojej zaujmovej skupiny.....

lucik194
30. mar 2022

tu SKK jazyk musis jedine pozriet, nie som si fakt ista ci tam je

certi
autor
30. mar 2022

@lucik194 dakujem, lebo uz som to pozerala, ale vsetci v angline pisu, tam ma to odradilo

lucik194
30. mar 2022

@certi mozes aj v slovencine, nic sa nedeje, ja davam tiez spravy v skk a potom pod ne v anglictine, kazdy si najde, primarne ked davam oznamy tak nie su pre kamaratov zo zahranicia.... ale pre skk komunitu