Zápis do škôlky v Žiari nad Hronom

ria2001
11. apr 2022

Zdravíčko😇😇Chcela by som sa aspoň takto priebežne informovať ohľadom prijatia dietata do MS. Dcérka bude mat v Júli 3 roky, nebude problem ju zapísať do škôlky ak je zápis v Máji? Este by som rada vedela ako je to s plienočkami, je odpliekovaná ale na spinkanie dávame a mame aj cumeľ, akceptuje sa? Dakujem velmi pekne.
Poprípade by som rada prečítala aj vase skusenosti, mam v plane ist na zapis na Sládkovičovu(su tam aj detske jasle).

alofinka
11. apr 2022

moja dcéra mala 3 roky 17. septembra ale zobrali ju, čiže ešte nemala dosiahnuté 3 roky, a áno musela byť odplienkovaná úplne, ani na spanie nemala, cumle som tam myslím videla

floren
11. apr 2022

U nás nie je problém ani s plienkou. Ja dúfam, že do septembra sa jej zbaví malý. Už ju nemal, ale dostali Covid a vrátil sa k nej

alofinka
11. apr 2022

moja od 1,5 roka bola bez plienky potom sme sa presťahovali a začala sa znova pocikávať, teraz mala nastúpiť do škôlky a nevedela som čo robiť, bála som sa že mi ju vrátia lebo sa pocikáva a ja som chcela ísť už do roboty, nastúpila do škôlky a prestala sa pocikávať, normálne som nechápala, cumel sme nemali

ria2001
autor
11. apr 2022

@floren aku skolku prosim navstevujete?

alofinka
11. apr 2022

u nas v Novej Bystrici v základnej škole

adka_pajerska
12. apr 2022

@ria2001 ahoj dieťatko musi byť bez plienky,cumel mali aj moji ale v triede ho nemohli mať iba cestou ráno do škôlky potom už do skrinky,mali vedieť papať lyžicou to sú všeobecne ,, kritériá " pred nástupom do škôlky s plienkou iba do jasliciek