Baby Balance Žilina

dadustek8
27. jan 2023

Prosím chodíte niekto do tohto centra s detičkami na cvičenie??chcela by som sa spýtať na skúsenosť pri malých detickach moja mala ma 5,5mesiaca...ako to tam je cenovo a objednáva sa nejako na tie cvičenia...a ešte by som sa chcela spýtať ako často treba chodiť?Ďakujem veľmi pekne 🙂

gabika128
27. jan 2023

@dadustek8 platí sa celý kurz a myslím, že to vychádzalo 7€ na hodinu.... 1 hodina týždenne a v prípade choroby sa dá odhlásiť a nahradiť si hodinu.

sun_shine_2020
27. jan 2023

@dadustek8 ahoj, ako ti písala kočka vyššie, zaplatíš celý kurz a chodíš 1x do tyzdna. Majú to v priestoroch LA Skala, dolu necháš kočík, vyzujes topánky a ideš hore do miestnosti kde sa cvičí. Pre takéto malé deti sú tam pripravené podložky, kde si lahnu alebo sa dajú na 4, na bruško,... A počkáte kým začne hodina. V tomto období nám to pomohlo s pretacanim, ako ísť do "nákľaku", ako cvičiť s nozkami,.... Bolo to veľmi fajn, príjemná atmosféra, ak ti začne babo plakať vôbec sa z toho nestresuj, zoberieš si, privinies, pomojkas a ak bude chceš pokračovať tak pokračuješ a ked nie tak sme sa iba pozerali😂

dadustek8
autor
27. jan 2023

@gabika128
@sun_shine_2020 ďakujem veľmi pekne
To som chcela vedieť ze ci sa da aj nejaká mesačná permanentka zakúpiť alebo niečo také...