Chirurgia v nemocnici - Žilina

26. sep 2022

Máte niekto skúsenosti s chirurgiou v nemocnici aký sú tam lekári, aký majú prístup k pacientom? Lebo človek keď počúva tak tie názory sú rôzne, tak by ma zaujímal nejaký opodstatnený názor, prípadne aj skúsenosti s týmto oddelením aj s lekármi tam.

tandariatko
13. okt 2022

Ahoj, svokor tam bol v 1/22 operovaný primárom 👌 TOP

autor
13. okt 2022

@tandariatko Váňom? To asi musel mať dobré kontakty, keďže primár len tak neoperuje čo som počul ale neviem ja som len nejaké skúsenosti chcel vedieť

tandariatko
13. okt 2022

Áno Váňom. Ja som bola na operácií varixov mňa operoval Mudr. Šulan tiež spokojnosť. Čo som počula na chirurgii sú veľmi šikovní lekári 👌

autor
13. okt 2022

@tandariatko tak ako asi ktorý, minimálne jedna doktorka nie je dobrá na každého to má zasa priateľka skúsenosť a ona nedá dopustiť na tých mladých doktorov čo sú tam ale tak mňa doma strašili aj priateľka celkom, že záleží na koho tam človek natrafí, že niektorý sú dosť nepríjemný
S primarom má priateľka tiež výbornú skúsenosť hlavne z komunikácie a to ona bola teda za číslo by som povedal tak uvidím keďže ja som nerozhodný či ZA alebo BA ale asi to budem riešiť keď sa stabilizuje situácia trochu v zdravotníctve

tandariatko
13. okt 2022

Povedzme si úprimne ☺️ niektorí starší Dr si myslia že zjedli celú múdrosť sveta 🤣 a áno súhlasim s Vašou priateľkou mladí Dr sú super 👌 hlavne sa dá snimi aj normálne rozprávať. Záleži ale aj na tom čo sa Vám bude operovať. Momentálna situácia je taká že človek nevie čo bude zajtra a či bude mať kto operovať. Myslíte že v BA to bude lepšie? Aj tam môžete natrafiť na nejakého ... Primár vyzerá na pohľad namyslene ale zdanie klame ☺️

autor
13. okt 2022

@tandariatko to nie práveže mám pocit zo skúsenosti, že v Bratislave to ide dole vodou ale tak zároveň keby chcem termín tam do mesiaca ho mám kdežto v Žiline keď som pozeral priemerné čakacie doby podľa poisťovne tak na polroka to vidím a zároveň ja v zime na operáciu by som nešiel keďže to je pre mňa obdobie kedy viac športujem keďže inak by som sedel len na byte alebo u rodičov doma a takto zimná krajina má viac možností ako ako tá letná kedy sa človek prirodzene hýbe viac vonku ako počas tej zimy, preto som myslel, že keď sa situácia stabilizuje keďže môj zdravotný stav nie je život ohrozujúci čiže ja kým sa tam dostanem ešte nejaký čas potrvá
A áno priateľka dostala motivačné príhovory práve od tých mladých doktorov inak by asi aj v deň operácie im odtiaľ ušla keďže ona má traumu ale tak nejako to zvládla ale ošetrujúca doktorka síce ževraj tiež bola mladá ale nebola na ňu moc príjemná a ako primár podľa priateľky pôsobí tak čudne ale ona z jeho strany len ochotu videla a aj keď niečo chcela tak bol s komunikácie veľmi milý keďže ona chce ísť dvom lekárom poďakovať a on nemal problém jej napísať či aktuálne pracujú alebo sú na školeniach mimo ale keď nás videl v meste jesť pizzu, v čase keď ešte mala dodržiavať prísnu diétu po operácii tak netváril sa milo asi čakal, že opäť príde na "návštevu" ale to on nevedel, že ona tú diétu tak týždeň po operácii dodržiavala a nie to 3 mesiace ako jej povedali