Darovanie oblečenia - Žilina

sue434
13. júl 2020

Ahojte, máme doma veľmi veľa oblečenia (dámske, pánske), ktoré je zachovalé a rada by som ho darovala niekomu , kto by to potreboval. Je mi ľúto ho hodiť do tých košov na oblečenie lebo veľa veci je vo veľmi dobrom stave. Neviete mi poradiť kde v Žiline, prípadne nejakú rodinu, čo by potrebovala? Ďakujem

evamea
13. júl 2020

@sue434 Skús stránku Nevyhadzujte, darujte Žilina na FB. Často sú tam ľudia aj v núdzi alebo si niekto vezme pre potešenie. Alebo prípadne nejaké krízové centrum, len tam je tuším podmienka, že to bude vyčistené v čistiarni.

amima
24. júl 2020

@sue434 na FB je pani Helena Holla, skús sa s ňou kontaktovať. Ona pomáha sociálne slabším, možno bude vedieť o niekom, komu by sa to hodilo

zuzana_kozak
2. aug 2020

@sue434 na fb je skupina Ľuďia ľuďom pomoc v núdzi - žilina a okolie, pani Marcelka je veľmi milá a obetavá, skladové priestory má v priemyselnej časti pod Solinkami a veci posúva ľuďom, čo to potrebujú.

lauriinkaa
2. aug 2020

Na fb Soňa nguenova turska, jeej vždy davam veci, ona ich berie, pod kostolom na vlcincoch je nejaka charita pre matky v núdzi, tam si to rozoberu a co im ostane, davaju bezdomovcom a co tí nechcú, ide zas ďalej. A berú hocico, aj stare uteráky, obliecky, topánky aj poškodené, keďže sa veci davaju aj pre ľudí bez domova.

stevka125
8. jan 2021

@sue434 dobrý deň, je toto ešte dostupne? poznám jednu ženu ktorá by potrebovala oblečenie, je slobodna mamička, ma 9.ročnu dcérku. prijem ma len 130e. nevie si kúpiť nič na seba ani na malú.

annabella24
13. jan 2021

@sue434 dobri este aktuelne

sue434
autor
18. jan 2021

@stevka125 dobrý deň , bohužiaľ už sme veci darovali :(

sue434
autor
28. jan 2021

@stevka125 dobrý deň, prosím vás akú má pani veľkosť ?

luc_b
1. mar 2021

@stevka125 Dobry den, prosim, je to este aktualne? Mam jednu tasku damskeho oblecenia velkost S/M, ktore by som rada darovala niekomu, kto to este vynosi. Niektore veci su minimalne nosene, niektore viac, avsak vsetko velmi zachovale kusky, ziadne sprane a dierave handry. Prosim, dajte vediet aku ma pani velkost a ci je to este aktualne. Dakujem.

ajlr85
11. mar 2021

Dobrý den nedaruje niekto oblecenie pre dievčatá. Vo velkosti 116/122/128/134.dakuje..iba zilina viem si aj osobne prísť ďakujem

tisha238
13. sep 2021

Ma niekto zaujem o oblecenie zimne veľkost S? kabat, svetre, baranica...

natalka29122014
12. máj 2023

Dobrý deň prosím vás niekto na darovanie pánske a dámske oblečenie ak mozem poprosiť 🙂🙏Žilina dakujem