Gynekológ - gynekologička v Žiline

jankajanka13
21. máj 2023

Dobry den, poradte prosim super odbornika gynekologa/icku v Žiline. Niekoho kto lieci podla najmodernejsich poznatkov a je mily, chapavy, stale sa vzdelava a realne sa zaujima o pacientku a ma ludsky pristup, nie ordinovanie s 30 rokov starymi naucenymi frazami a vsetko riesit antikoncepciou. Dakujem 💕

veveronicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika128
22. máj 2023

@jankajanka13 v ambulancii Dr Fullu ordinuje pán Dr Fiolka. Je úžasný a spĺňa všetky tvoje požiadavky.

matullienka
22. máj 2023

@gabika128 toto môžem potvrdiť, zažila som ho v nemocnici v MT keď som tam ležala na rizikovom

marcella1979
22. máj 2023

dr hartel, ale neviem, ci berie nove pacientky. kolegyna si chvali dr.Kyšku.

s_o_n_i_k_e
23. máj 2023

@marcella1979 ja som od 01/2023 u Dr. Hartela zlaté ruky, za mňa je toto tretí gynekolog a môžem povedať, že odborník. Keď som riešila zmenu, tak k nemu je poradovník, do neho sa žena zapíše a čaká.

matullienka
23. máj 2023

@s_o_n_i_k_e ja k nemu chodím už od 2009 a tiež som spokojná, niekedy tam má síce protivne sestričky ale on je zlatý. Aj vďaka nemu máme druhé dieťatko

s_o_n_i_k_e
23. máj 2023

@matullienka, môžem len súhlasiť, zlaté ruky, zaujíma sa o človeka ako o ženu a nie ako žena dalšia na páse, aj keď niekedy čakám dlhšie, ale ako sa hovorí, na dobre si vždy rada počkám a to som ako mladšia povedala, že ku chlapovi nikdy 🙂) človek mieni Pán Boh mení 🙂) xixix